Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

 

 

Pri Bragi je tudi imel odličen start, preden je šel v Sporting. Je pa res, da so igrali predvsem proti ekipam iz spodnjega dela lestvice. Do konca sezone še igrajo na gostovanjih tako pri Portu kot Benfici, prav v zadnjem krogu. Benfica je 9 pik spredaj, tako da v 5 tekmah kljub mizerni formi verjetno ne bodo zapravili te prednosti, bi pa bilo zanimivo, če bi mestni derbi odločal o 2. mestu in kvalifikacijah za CL. Porto bi pa moral gladko obranit trenutnih 6 točk naskoka in osvojiti naslov.

 

Bo pa zanimivo videt drugo leto, kaj lahko Amorim naredi v celotni sezoni. Sporting ima kar nekaj zanimivih mulcev, sploh Quaresma je dober, kolikor sem ga gledal. 

Povezava do prispevka
Karim reče pred 53 minutami:

Kokoskov naj bi podpisau za Fener. Jasikevicius je podpisau za Barco, skoda za Zalgiris, res je narediu uzdusje. 

 

zadnjic sem skoraj crknil od smeha, ko sem videl idealno peterico spanskega prvenstva; na poziciji centra je bil izbran eno najvecjih drv Uniona Olimpije vseh casov - fakin Shermadini. :avadodo:

 

me pa nenormalno matra firbec, kam bo sel naslednje leto Žoc. 

 

also, fakin Real...ze dvakrat me je zmanjkal med tekmo.te nase partije so ratale enako zanimkve kot dirke F1 v nedeljo po kosilu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...