Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Najboljša tekma pod Ragnickom, lih zato je smešno da jo spet jemljemo kot neuspeh :D

Bi pa moral prej menjat Matica, ki je bil neviđen, ampak vprašanje če bi blo kej bolje, tole je bil en od teh EPL scenarijev, ko pripelješ mega zvezdo v klub, vsi so napaljeni, pred tekmo se hajpaš s flamethrowerji... ko je blo 1:2 sem vedu da ne bo zmagal United. 

Povezava do prispevka

danes sem malo ošvrknil nedeljom u 2, ko je bil ravno gost Čiro.

 

vem, da je hudo bolan in navzven se njegove bolezni praktično ne opazi,- ravno obratno, izgleda, ko da bi jih komaj dopolnil 60. ampak mentalno pa niti slučajno ni več dorasel. komaj kaj je spravil iz sebe. kot kakšen stoletnik, ki je verbalno na ravni random petletnika.

 

in vse to v praktično slabem letu, ko sem ga nazadnje gledal po TV. takrat je pametoval o vsem, kot v najboljših časih. :no:

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 2
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Urh Kastelic (vratar): “Treba je postaviti nekoga, ki bo dal igralcem jasne vloge, da se bo vedelo, kdo je kdo. Da se bo vsak reprezentant čutil pomembnega, da bo vsak poznal svojo vlogo in potem mislim, da bo drugače. Ker zdaj, če se grdo izrazim, smo bili kot kokoši brez glav.”

Povezava do prispevka

Pač te standardne naj postave, ko je treba čimveč ofenzivcev nametat noter, za obrambo pa nobenega ne briga. 

 

Pa drugače je FIFA še eno novo nagrado za CR izumila, tokrat za najboljšega strelca v zgodovini reprezentančnega fuzbala. :avadodo:Res je teško, ko je dal več kot tretjino svojih golov proti velesilam kot so Luksemburg, Andora, Litva, Latvija, Armenija in Ferski otoki. 

 

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 1 minuto:

Res je teško, ko je dal več kot tretjino svojih golov proti velesilam kot so Luksemburg, Andora, Litva, Latvija, Armenija in Ferski otoki

 

A je to kar tako iz rokava ali za tem stojijo kake resne cifre in dokazi?

Povezava do prispevka

Not the point, fwooosh pa take fore.

Sej drugače mi je kul, da si tako passionate, ful mam rispekta do tebe in tvoje (daljše) poste redkokdaj preskočim, prou preberem in sem bravo wera, evo bralna značka. Se pa vidi, da ti gre CR na kurac in ti ne želim take vrste obsesije. Sej se vsi kdaj kej pohecamo iz koga pa tud vsem nam so te nagrade kr neki... ampak, ker si v prostoru, kjer niso samo Barcelona fani, je tvoje ventanje o CRju ful bolj očitno.

Bl uizi si ga uzem.
 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Saj se je postalo nemogoče pogovarjati o njemu (pa tudi Messiju), sploh če kaj negativnega zanj napiše simpatizer Barce (v nasprotnem primeru Reala), saj te takoj nekdo napade tudi če imaš popolnoma prav in argument spada v debato. Enostavno sta za nekatere postala prevelika in se težko normalno pogovarjajo o njima.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 25 minutami:

Not the point, fwooosh pa take fore.

Sej drugače mi je kul, da si tako passionate, ful mam rispekta do tebe in tvoje (daljše) poste redkokdaj preskočim, prou preberem in sem bravo wera, evo bralna značka. Se pa vidi, da ti gre CR na kurac in ti ne želim take vrste obsesije. Sej se vsi kdaj kej pohecamo iz koga pa tud vsem nam so te nagrade kr neki... ampak, ker si v prostoru, kjer niso samo Barcelona fani, je tvoje ventanje o CRju ful bolj očitno.

Bl uizi si ga uzem.
 

 

Ni bilo "norčevanje" iz njega, ampak bolj iz Fife, ker si kar neke nove nagrade izmišljujejo, samo da človek pride na podelitev (jih pa seveda razumem, ker hočejo imeti prisotnih čim več top igralcev). 

 

Sem pa tudi že večkrat rekel, da mi je vseeno za individualne nagrade, sploh pa zdaj, ko jih podeljuje že skoraj vsak, ki ima 5 minut časa - France Football, FIFA, Arabci pa verjetno sem še koga pozabil.  

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...