Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

kaj jim to dajo kazn, pol pa čas da lobirajo pa podkupijo še une ko jih prej niso :no: dobr, ne bom tak črnogled, kar gledam united se mi zdi da bolš da še neki časa ne grejo v ligo prvakov. sj bruno se mi dopade, sam ni world class, macguier je nenormalno počasn, pogbaju se pa ne lub ... rabmo nove igralce

Povezava do prispevka
hawa meyta reče Dne, 9. 7. 2020 at 14:42:

 

 

haha, legendarni meet se je zgodil pred leti vzporedno s Challegate afero. nikol ne bom pozabu preplasenih obrazov Weraziela n Berbasecksa, ko sem ju vprasal, ce je to prava miza za metnoge meet. :avadodo:

 

 

 

Potrjujem, da je bilo tako. :D

Jaz sem takoj za meet, še najraj da nardimo kak piknik, samo plac bi blo treba najdt

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 7 urami:

Monopoli Slovenija, z mal sreče smo tako zanimivi zaradi wtf momenta, da dobimo free počitnice

 

ene 25 let nazaj sem v enem starem fotrovem Radarju bral o italjanskem klubu, pa se ne morem spomnit, kateri tocno je to bil - bil pa je v rangu Foggie, Cremone, Reggine,- ki je imel v eni random afriski drzavi (tudi za drzavo se ne morem spomnit, katera je bila) vec kot 10 miljonov navijacev. veliko vec, skratka, kot doma v Italiji.

 

v klubu nikoli ni igral noben nogometas iz njihove drzave, niti niso imeli kaksnega ekcentricnega voditja, ki bi zapovedal navijanje za ta klub. drzava oziroma ljudje niso imeli popolnoma nobene (ne)posredne povezave s tem klubom, le navijali so zanj. 

 

spomnim se le se sestavka, da so v klubu nekoc izvedeli zato, in so poslali v Afriko nekaj 10k dresov in par sto odsluzenih zog.:avadodo:

 

ze najmanj 10 let googlam za temi informacijami, pa nikjer nisem nasel nic omembe vrednega.

 

ronaldinho reče pred 7 urami:

teško je :D 

 

15944517774202.jpg

 

Wales, golf, sleeping. in that order.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...