Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Guerrero reče pred 1 uro:

Ne, je kar standarden v prvi postavki.

Nesoglasja z vodstvo pa se vlečejo že cca 2 sezoni.

Letos imaš prav ja. Julian jih res skos rotira. Zadnji dve tekmi je celo igral 3421. Tudi Pavad večkrat igral štoperja. Jaz vseeno mislim, da sta Lucas Hernandez - Upamecano boljša naveza.

 

Pod Flickom vem, da je bilo kar drugače saj sta bila Alaba in Boateng v prvi postavi. Lucas Hernandez je tudi imel prednost pred Sulejem.

 

Sicer ne verjamem, da se ga je Bayern hoto losat saj vem, da je konec januarja Kahn govoril, da so mu ponujali dobro pogodbo a jih je zavrno.  Kolk jaz vem so se spori začeli, ker tipson ni bil glih najbolj profesionalen in zaradi prekomerne teže vmes ni igral.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Potihem sem upal, da bo Süle prestopu v BVB, ker je to za ligo in Dortmund odlična poteza. Dortmund mora nujno investirat v obrambo (kdor gleda bundesligo ve, da so klovni in si gole kr sami dajejo), po drugi strani pa en top igralc za spremembo ne gre po noro visoko pogodbo v Anglijo oz. Španijo in ostaja v ligi.

Moram pa rečt, da tole vrže črno piko na upravo FCB. Bojda ni hotel podaljšat, ker so mu ponudili premalo, zdej je očitn, da to ni vzrok. Sej so dvomi glede teže in profesionalizma, ampak zdej bo treba najt novga cbja, ga preplačat in hkrati ni nobene garancije, da bo igral na takem nivoju kot zdaj Niklas. Bog ne daj Christensena vozt, Braco. Ni pa to prva taka nejasna oz. netransparentna poteza - Flicka je tud bolj kot ne odneslo to, da se z Bracom nista mogla. Glavno, da imajo Choupo Moting, Sarr in Roca pogodbe, facepalm.gif

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...