Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

TurboMan reče pred 1 minuto:

 

 

zakaj ti niso kul ostale top 5 lige

Včasih sem bil ful fen EPL, samo zadnji dve leti me je minilo, ... od vsega cirkusa, zneskov, ... preveč kaotično

 

španska in nemška me pa niso nikoli privlačile, ne vem, preprosto mi niso nikoli potegnili ne klubi ne igralci, ...

 

saj tudi serie a gledam bolj z enim očesom

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 9 minutami:

Ma nimam zares kluba, .... Sassuolo malce bolj pogledam z enim očesom, pa Monopoli mi je kul, ker mi je bil dan v Monopoliju magičen in upam, da ga bom še kdaj ponovil

 

Od lig gledam samo 1SNL in Serie A

 

glede Zlatana, ... mislim, da se je uštel, ker je hotel sfurat svojo blagovno znamko (kar je v ZDA lažje) vendar je failal. Vsekakor bi lahko na Kitajskem zaslužil ful več

 

meh zasluzu vec..kokr vem je en velik % dohodka k ga lahk uporabis sam na kitajskem. Sej pole se tevi kitajski miljarderi pac znajdejo z igralnicmi/hoteli in pac perejo denar :D

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 2 minutama:

 

meh zasluzu vec..kokr vem je en velik % dohodka k ga lahk uporabis sam na kitajskem. Sej pole se tevi kitajski miljarderi pac znajdejo z igralnicmi/hoteli in pac perejo denar :D

7.2 je dobil zadnjo sezono

lavezzi je na kitajskem dobil 21 al kok :D

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče Pravkar:

A to še obstaja? Mislim, Arteta dela dobro samo je Wenger popolnoma razfukal ekipo. Še danes nima ekipa pravih midfielderjev, tut wingerji so bolj švoh. 

Lih zanč sem se spraševal kaj je blo njemu da mu je Gnabry, Sczesny pa še eden je bil sedel. Gnabry tok paše v Arsenal na wingerju da res ni (nekako bolj prodoren Pepe oz. to kar bi Pepe moral biti pa ni) 

Zase govor! govoriš s človekom, ki je napovedal Girouda. 

in Zelalema, lp

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 2 minutama:

ma ja tam v nastajanju od 94-96 v die hard momentu 2002-2014, zadnji dve leti pa iskreno ne znam naštet ekipe in mi je čisto ravno

preraseš, ekipa se spremeni, ti se spremeniš, ...

plastic fan drugače povedano... 

 

 

:whistle: :D

uredilo bitje Nodi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...