Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Shadow reče pred 1 uro:

Sej pole se tevi kitajski miljarderi pac znajdejo z igralnicmi/hoteli in pac perejo denar :D

 

zdaj se je Matavž 'prodal' k Arabcem. me prav zanima, kako dolgo bo zdržal tam (nov zlat BMW incoming :ninja:).

 

vlaho reče pred 1 uro:

Vem da so se neki dobival tisti iz lj vcasih, zdej pa imo ni nekega zanimanja

 

ena mojih večjih bolečin v življenju. zarad ene jebene glupe babe nisem hodil...

 

vem pa, da je bil eden izmed udeležencev tega žogobrca tudi legenda metnog Kosinus.

 

Sleipnir reče pred 1 uro:

7.2 je dobil zadnjo sezono

lavezzi je na kitajskem dobil 21 al kok :D

 

sem šel prav gledat; majko mila, kakšne cifre...

 

image.png.1e47f993f3db8eb33f18ac97756b18da.png

 

TurboMan reče pred 1 uro:

 

men je zanimiv da navkljub tem neverjetnim vsotam k jih služjo, se še vedno obnašajo k douchebagi

 

kaj resen denar naredi s človeka; v 'naši' družbi je eden v dveh letih reeees močno obogatel. po šestih mesecih se nihče ni več hotel družit z njim, ker je tip ratal totalno nemogoč.

 

vedno sem si v brk govoril, da v primeru resnih dinarčkov jaz pa že nikol ne bom tak. zdaj ko sem videl to sceno s prve roke, močno dvomim, da se lahko nek povprečen človek kako upre silam zlobnicam, ko so resni denarji v igri.

 

TurboMan reče pred 27 minutami:

fak upam da bo fuzbal

 

imeli bodo italjansko in francosko ligo, poljsko ligo, španski pokal, ko ESju potečejo pravice za Balkan, pa tudi Bundesligo.

Povezava do prispevka
TurboMan reče pred 1 minuto:

se prav angleške lige ne bom mogu gledat na telekomu 

 

ayme

 

 

Tut spanjolske ne

 

Telekom govno upam da se sicer zrihta ker durgac jim lepo dam en lep lp na narocnino, zdej mam pac sreco da je lokalnega ponudnika kabelske telesmeh kupu in je na kablski lepo sk

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 8 minutami:

 

kaj resen denar naredi s človeka; v 'naši' družbi je eden v dveh letih reeees močno obogatel. po šestih mesecih se nihče ni več hotel družit z njim, ker je tip ratal totalno nemogoč.

 

vedno sem si v brk govoril, da v primeru resnih dinarčkov jaz pa že nikol ne bom tak. zdaj ko sem videl to sceno s prve roke, močno dvomim, da se lahko nek povprečen človek kako upre silam zlobnicam, ko so resni denarji v igri.

 

 

Denar = moč. Ene hitro pokvari, na žalost vse več tudi tiste, ki so prej živeli v pomanjkanju. 

Povezava do prispevka

Poznam nekaj ki jih je obogatelo z lastniki podjetji in so top ljudje ter nepokvarjeni s s strani denarja. Mislm da je to predvsem odvisno od posameznika in kako gleda na denar, tisti ki se ženejo za njim bodo postali nemogoči šupki, tisti katerim je pa denar le stranski učinek bodo ostali nespremenjeni 

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 2 urama:

Poznam nekaj ki jih je obogatelo z lastniki podjetji in so top ljudje ter nepokvarjeni s s strani denarja. Mislm da je to predvsem odvisno od posameznika in kako gleda na denar, tisti ki se ženejo za njim bodo postali nemogoči šupki, tisti katerim je pa denar le stranski učinek bodo ostali nespremenjeni 

 

Men je res najslabši znak ogabnega karakterja to, da se nekdo takoj, ko njegovmu podjetju/startupu začne uspevat in priteka denar investitorjev, vrže na glavo v luksuz - takoj BMW M4/Audi Q7, punca instagram umetni klon random influencerk, designer obleke, fotke z Balija in drugih rajskih destinacij, bahaški social media profili z nekimi plehkimi napihnjenimi motivational quoti...

 

Sej ne, da moraš živet asketsko in nosit iste stare kavbojke in razvlečen pulover tudi ko začneš uspevat v lajfu, samo en res proper zagnan, vizionarski mlad podjetnik s pravo mentaliteto ne bo šel še v fazi, ko podjetje raste in mora še pritegnit velike investitorje (oz. se še mora dobro prodat), takoj na velko zapravljat denar, ki bi ga blo bolj pametno vložit v nadaljnjo rast firme.

 

Te kripto-preveranti in piramidni dušbegi tipa Luka Lah in AAE so sicer najbolj skrajen primer, maš pa tudi par nivojev prevarantskosti pod njimi še vedno en kup sluzavcev, ki jim ni cilj dolgoročna gradnja in rast firme, ampak samo čimprej, na hitro prit do denarja za lukszen avto, tropske počitnice in križarjanje.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...