Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 1 uro:

 podpisal? ne greš nikamor

 

pa saj so bili neki (semi)poizkusi, ampak je igralec takoj zalaufal svojo PR masino in odvetnike, ces, lejte, suzenj sem, zadrzujejo me proti lastni volji.

 

in ker bi si klub(i) s tem povzrocili slab renome, so bolj ali manj vsi relativno hitro popustili.

 

Sleipnir reče pred 6 minutami:

vedno sem zavidal tretjim vratarjem vrhunskih klubov, takim, ki v 10+ letih naberejo pet nastopov pa kasirajo 250+ plus na sezono

samo tole je next level :D

 

Interjev tretji vratar je v zadnjih 5+ letih odigral, ne vem, tri, stiri tekme? placa pa lepo 200k/letno, pa najboljsi sedez na stadionih po Italiji in sirom Evrope. :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 4 minutami:

 

pa saj so bili neki (semi)poizkusi, ampak je igralec takoj zalaufal svojo PR masino in odvetnike, ces, lejte, suzenj sem, zadrzujejo me proti lastni volji.

 

in ker bi si klub(i) s tem povzrocili slab renome, so bolj ali manj vsi relativno hitro popustili.

 

 

Interjev tretji vratar je v zadnjih 5+ letih odigral, ne vem, tri, stiri tekme? placa pa lepo 200k/letno, pa najboljsi sedez na stadionih po Italiji in sirom Evrope. :D

sploh še ni igral za Inter, ....

zadnjo tekmo je odigral 2012/2013

 

Ali pa Dreher pri Bayernu :avadodo: Culkin pri Unitedu (samo potem je dejansko hotel igrat - laaame), ....

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 2 minutama:

sploh še ni igral za Inter, ....

zadnjo tekmo je odigral 2012/2013

 

heh, ce sem prav razumel, je bil vmes za nekaj mesecev posojen, pa je odigral par tekem. sicer pa, ja, even better. 

 

jaz bi Balea posodil v Castillo. ampak ziher ima kurac kaksno varovalko v pogodbi, da tega ne bi mogli izvest. :D

 

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 5 minutami:

 

heh, ce sem prav razumel, je bil vmes za nekaj mesecev posojen, pa je odigral par tekem. sicer pa, ja, even better. 

 

jaz bi Balea posodil v Castillo. ampak ziher ima kurac kaksno varovalko v pogodbi, da tega ne bi mogli izvest. :D

 

 

 

Zakaj bi dajal mulariji slab zgled? 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 14 urami:

 

v mladinski ekipi je prakticno delal karkoli je hotel.

 

zdaj pa pac klasicen prehod med clane, jebanje po nizjih clanskih ligah. na prejsnji posoji je imel neke tezave s trenerjem, v tem klubu zdaj je pa dosegel nekaj golov.

 

mora bit kar tezko, ce si navajen dosegat 0.75 gola po tekmi, potem pa prides v RL, pa zabijes samo se vsako 12 tekmo. upam, da se ne bomo cez dve leti pogovarjali o tem, ali bo v Mariboru prvi izbor, ali bo imel Tavares prednost pred njim.

maribor sicer rabi napadalca, tako da naj ali začne igrati za romo drugo sezono, ali pa naj pride rajš v mb

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 11 urami:

:lol:

 

roko na srce, mislm, da je v njem se zadosti dinamita, samo pravo priliko bi moral dobit. tezko je naredit nekaj na hitro v 60', naslednjo priliko dobis pa sele cez 6 tekem.

 

jaz sem si vedno predstavljal, da bo on prevzel stafetno palico, ce/ko odide CR.

Model vsako sanso k dobi se vlece k megla po igriscu brez kakrsne volje in elana. Ne grize ne napada ne tece amapk lagano tam neki trimcka dobi zogo da nazaj al pa jo zgubi. Vidi se da mu je res vse preko kurca in tocno tok kok je dal noter je dobu vn.  Mu je dal ZZ sanse sam ce ne mrdnes kur u niti tistih 20 min k si dobu in kazes nic volje pac ne mors igrat. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...