Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Weraziel reče Dne, 5. 5. 2022 at 11:01:
Carlo Ancelotti (povprečen trener) is the first manager able to reach 5️⃣ Champions League finals 👏
5️⃣ - Carlo Ancelotti
4️⃣ - Marcello Lippi
4️⃣ - Alex Ferguson
4️⃣- Jürgen Klopp

Saj je ze nekaj star pa tudi vecinoma je top ekipe vedno vodil. Sem mislil da ma vec. 

uredilo bitje Caffrey
Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 7 urami:

Šolski primer "kdor ne da, dobi", 4. mesto je doseženo, glave so na finalu pokala, upam.

Se mi je isto zdelo, Allegri je itak spočil par igralcev. V bistvu nam je šel ta rezultat na roko, ker bi rad, da Cagliari ziher izpade :D

Povezava do prispevka
Navedek

Chelsea Football Club can confirm that terms have been agreed for a new ownership group, led by Todd Boehly, Clearlake Capital, Mark Walter and Hansjoerg Wyss, to acquire the Club.

 

Of the total investment being made, £2.5bn will be applied to purchase the shares in the Club and such proceeds will be deposited into a frozen UK bank account with the intention to donate 100% to charitable causes as confirmed by Roman Abramovich. UK Government approval will be required for the proceeds to be transferred from the frozen UK bank account.

In addition, the proposed new owners will commit £1.75bn in further investment for the benefit of the Club. This includes investments in Stamford Bridge, the Academy, the Women’s Team and Kingsmeadow and continued funding for the Chelsea Foundation.

The sale is expected to complete in late May subject to all necessary regulatory approvals. More details will be provided at that time.

chelseafc.com

Povezava do prispevka
Karim reče pred 44 minutami:

Ne spremljam slo lige, a mi lahko en razlozi kako je lahko Koper prvak, lansko leto pa skoraj izpadeu? Maribor vidim je dobro zbotlau naslou. 

Koliko imam jaz v spominu lansko sezono je Koper že lani imel dobro ekipo. Jesenski del sezone so končali kot 4. na lestvici. Drugi del so sicer totalno zjebali in skoraj izpadli ampak poleti so menjali trenerja. Prišel odlični Zoran Željković. Pripeljali nekaj dobrih okrepitev in tako izboljšali ekipo.

 

v top 10 naj strelcev lige imajo letos (zaenkrat) štiri igralce (Maks Barišič 13 golov, Kaheem Parris 10 golov, Lamin Colley 10 golov, Bede Osuji 9 golov) . Tri od teh štirih so poleti pripeljali v klub.

 

Jaz sicer sem vedel, če Maribor prejšni krog nebo Kopra premagal in povišal prednost, da nebojo prvaki. Če nebi zdaj kiksno bi pa kot lani Mura jim zadnji krog vzela naslov spet.

 

Kopru res kapo dol ter čestitke.

 

Ima pa naša prva liga v zadnjih petih letih pet različnih prvakov.

Sezona 2017/18 - Olimpija

Sezona 2018/19 - Maribor

Sezona 2019/20 - Celje

Sezona 2020/21 - Mura

Sezona 2021/22 - Koper

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
schatzi reče pred 6 minutami:

ne spremljam angleške lige, a mi lahko en razloži, kako je lahko united zgubu 4-0 proti brightonu?

rangnick idiot + elanga forsiranje, morala level 0 ... očitno bo borba za evropa league ali conference league. west ham prav vsega ne more zmagat, tako da evropa. sportklub je out za prem naslednjo sezono, man u pa nikol več ne bo prvak imho

Povezava do prispevka

tip je kao goat six pack, a realno je najbolj weak tip na igrišču. sigurno cenim njegov skill itd. pač ronaldo ni kriv nič, pade pa v sekundi ko se ga pipne. lahek je ful. bruno je edini šibkejši, pa je res mali portugalac. ne bi škodl croniju da bi ojaču 10-15 kil majkemi, laufa itak ne

Povezava do prispevka

Jah, malo žalostno, da je šel Cunte v čisti katenačo, na koncu je igral s koliko klasičnimi centralnimi, štirimi, petimi? Ampak jebiga, bilo je jasno, da bo skoraj nemogoče držati nor tempo praktično do konca, v bistvu so jih dobro privijali. Zaostanek za Cityjem se je nabral v obdobju, ko je velik del ekipe pocepal za korono. Kakorkoli, City mora še zmagati preostale tekme...

 

 

schatzi reče pred 2 urama:

ne spremljam angleške lige, a mi lahko en razloži, kako je lahko united zgubu 4-0 proti brightonu?

 

United je v kurcu, Potter pa je najbolj podcenjen trener v ligi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...