Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Karim reče pred 57 minutami:

Se salis ane? 

ne. veganstvo je sicer pika na i, ampak ga ni bolšga. če si vegan lahk še piva piješ kolk ti paše pa se nč nikamor ne prime. ugotoviš da vse kar se prime tja kamor nočeš je živalski mes pa živalski produkti ala mlek, jajca, živalske maščobe. lej drugo je da si ti pro športnik, taki trenirajo minimalno 3x na tedn že od šestga leta ponavad, tak človk lahk tud drek je pa bo ripped. drugo smo pa mi v osnovi geeki za ta folk, je treba pa drugač pristopit, ker noben 30 letnik iz dans na jutr ne začne razbijat po fitnesu, prej pa niti mignu ni. tud če začne pa ne bo zdržal več ko 1 mesec. to kar sm napisu, prove me wrong, js veganstvo zganjam šele 1 mesec pa poročam take rezultate da je neverjetno, počas se bom zalubu sam v sebe

 

kar pa se medicine tiče pa kurc, kitajci bi mene ubil za take izjave, sam js ne grem več k zdravniku v lajfu. vse kar oni znajo je prelaganje bolečine nekam drugam kjer je mogoč manj občutna, zato si mogoč hvależn doktorju ko ti pomaga s tableto al pa operacijo, sam ugotoviš da to je drek. vsi moderni virusi kao ubijalski tud corona izvirajo iz tega da je človk žru pokvarjen mes, žalostno. zej bote pa rekl js sm kmet vegan antiwaxer. bojo nardil cepivo ja, pa bo virus se navadu ga pa mutiru v malo jači virus pa bomo spet okol in okol nafukal. gg pač, js sm team virusi, pa upam da vsi pomrete če si ne pridete gor v 2020 da je mes v resnici pač strupen.

Povezava do prispevka

žal je tak da ko žremo čevape na pikniku je vsem zakon pa nobenmu nakonc nč ni, razn da se vsi počutmo debele še par dni. ko pa pebi v afriki nardijo piknik pa jejo pa še kje fukajo opice pa mamo AIDS. pol še kr to delajo mamo ebolo, vmes ptičje prašičje gripe, še kuga je živalska, španska gripa, da se ne pozabi ko smo evropejci prišl do amerike polnih trebuhov mesa žvadi ko jih uni še vidl niso, pa jih je 3/4 kr pocrkal. najbolš da trollate pa ne razmišlate o tem, ker če bi se folku postavl anketo, izumrtje rase ali veganstvo, bi pomoje rekl kr adijo. v takem svetu živimo. neki je hrana, pogon za telo, sama pozitiva, neki je pa kar LAHK ješ, ampak ni v resnici dobr za tebe niti za nobenga drugega, žvadi pa če si mel kdaj psa ti je jasn da so povezane z naravo 100x bol ko človk. folk muhe recimo kr kolje, men se zdi da so muhe pametnejše ko ljudje, tud ko se bomo mi sami zjebal bojo muhe pa komarji haral po naših truplih tak da ... 5g pa js ne vem ka bojo, dokler ti ne dajo še receptorja v telo te pomoje ne morjo manipulirat

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 16 urami:

Kaj se dogaja iz Jojotom? Kao da naj bi zaključil s to sezono in bil zelo vprašljiv za začetek naslednje. Močno dvomim, da gre za poškodbo, ker ni razloga da bi to skrivali. Govorice, da twitterju sicer pravijo da trpi za depresijo, ker naj bi odkril da ga njegova baba vara, ampak ne vem no... Res mi je čudno vse skupaj, ker so v klubu vsi tiho.

 

Zdaj z depresijo se ni za hecat, to je dejstvo, ampak vseeno...govorimo o fakin milijonarju, sportniku, za katerim stoji cel ustroj Serie A kluba...ce bi bilo res karkoli z babo sem skor ziher, da bi ga ze spravili v red do sedaj s psihologi itd. Tip tut ni vec najstnik, ne morem verjet, da bi lahko taka stvar tok vplivala nanj sploh pa sedaj ko ima za sabo res sanjsko sezono.

 

Jaz bi prej rekel, da so neke resne zdravstvene tezave vmes v njegovem krogu ljudi. To da bi tip imel korono je bedarija, ker bi jo vmes ze 2x prebolel v tem casu. 

 

Karkoli je, mora bit res resno in vse kar lahko recem je: Drzi se Jojo!

Povezava do prispevka

Bi kaj napisau na to temo, pa se bom raje zadrzau. Meni je to veganstvo, vegeterjanstvo adijo pamet,  itq je use posiljeno pa folk dela to samo da je poseben in modern. 

Sam sm redno in cedno fitnesirau 5 plus let, jedu lepo use in biu top pripravljen. Pol me je pa zjebala neka pofukana bolezen kjer izvor ni poznan in sm mogu use pustit. In lih tok o zdravstvu, brez njega bi zdej tezko normalno zivu. Tko da tebi prepuscam kitajsko medicino pa use te cudezne carovnice ki ozdravijo z cudezno medicino. Ce kaj sovrazim, sovrazim pa to vrsto medicine, sam nateg. 

Povezava do prispevka

Kot da milijonarji ne morjo fasat crippling depression in kot da je potreben nek razlog, da te to doleti. 

 

Moj top5 of all time metal pevec Roy Khan je zarad tega zakljucu kariero (zdej po več k 10 letih spet miga). 

Od Rothfussa tud vrjetno ne bomo dočakali zakljucka Kingslayer Chronicles (ma vsaj  dober razlog za razliko od GRRM) 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 4 urami:

Drugo je placebo nekega veganstva ... pač človek je od začetka časa vsejedec. To je dejstvo in kot tak je njegovo telo se razvijalo tako da potrebuje in to in ono. 

da bi človek prav potreboval meso je čista laž. tu gre kvečjemu za navade, lahko dostopnost, enostavno pripravo pa okus mesa. govorit o starejših generacijah o celi večnosti pa fajn, trajal je 2000 let, pa smo se tak zastrupl da nam world government sploh ne bo nikol več pustil normalno živet. kdo bi se hotu dans še enkrat rodit lol, cel lajf o neki coroni poslušat, pa še hujše stvari prihajajo

Povezava do prispevka

ena največjih industrij stoji za tem da mi v prvem svetu dobimo neoporečn mes, pa še ti izdelki so velikrat odpoklicani. razni wuhanovci pa afričani pa nimajo te sreče pa jejo viruse, dobimo jih pa nakonc vsi. sam to, mi bi mogl bit zgled pa dovajat pocen vegansko hrano za cel svet, ne pa pobijat žvadi levo desno. tak pa puščamo tem divjakom da še vedn žvijo v srednjem veku pa mislimo da nas ne bo dohitel.

telo je mašina, prebavi meso ja, tud pesek bi prebavu al pa neko blato na tleh. kar gre not pride ven, od vsega pa se meso najdel not zadržuje, kar pomeni da je razgradnja ubistvu problematična

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 36 minutami:

pa jebovas a bi mi drugič povedali da je model troll? sem že v letih in ne vidim več tega odmah

sej men ni blo za debatirat s tabo o veganstvu oziroma čemerkol ker si znano zahojen, uizi niti enkrat nisi sprostil svojih stališč pa ni važn ka je blo. fat fuck pač

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 2 urama:

Smoek weed erryday

 

A misliš, da te lahk tolk opere :) (valda, če si že prej potencial) 

 

Fulltacticalgear reče pred 39 minutami:

pa jebovas a bi mi drugič povedali da je model troll? sem že v letih in ne vidim več tega odmah

 

Sej bi blo precej manj žalostno, če bi res bil

Povezava do prispevka
Navedek

Po najnovejših informacijah Josipa Iličića sploh ni v Italiji. Kot poroča slovita La Gazzetta dello Sport, so v klubu dali Iličiću nekaj dni prostega časa in ga poslali v domačo Slovenijo. Tukaj naj bi preživel nekaj dni v družbi družine, v klubu pa upajo, da mu bodo tudi na takšen način pomagali pri čimprejšnjem fizičnem in psihičnem okrevanju.

 

:(

 

haha, kaj ga pa v Sežani tripajo, jezuskristus; pred dnevi so kupili ex valencianista, včeraj pripeljali grškega napadalca, danes pa še ex mladega portugalskega reprezentana. sam še čakam na novico, da v ponedeljek za njih podpiše še kakšen Černigoj. :avadodo:

 

also, baje je Mlakar zelooo blizu vrnitve v Maribor grad. :D

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...