Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Demogorgon reče pred 39 minutami:

Mbape :lol:. Lepa lepa, naj se pokoljejo med seboj :innocent:. Pa daleč najboljši izvajalec penalov pri PSG-ju je verjetno Ramos, ampak glede na izjave trenerja bo to Mbape. Fine by me :D 

 

če verjameš teorijam zarote naj bi imel želvak v pogodbi zapisano, da je prvi izvajalec penalov pri PSGju :lol:

Povezava do prispevka

Zarota je nastala, ker je Neymar lajkal ta twit :D 

Navedek

Prevod: "Now it's official, Mbappe is the one who takes the penalties at PSG. Clearly this is a contract thing, because in no club in the world that has Neymar, he would be the second collector, none!! It seems that because of the contract, Mbappe is the owner of PSG!!"

Media

tg811fojjmh91.png?width=640&crop=smart&a

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 55 minutami:

Uf Carlo pa kar precej menja:

 

Courtois; Vazquez, Rüdiger, Nacho, Mendy; Kroos, Camavinga, Tchouameni, Valverde; Vinicius, Benzema,

 

Sicer kul da menja, ampk ni mi jasno zakaj je na drugi tekmi sezone potrebno zamenjati 3/4 bekovske linije:nicjasno:

Vidim pa da sta dva nasa odpadnika uadela v tem krogu en je celo odlocil tekmo

Hazard pa se vedno na klopi :rofl:

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 55 minutami:

Uf Carlo pa kar precej menja:

 

Courtois; Vazquez, Rüdiger, Nacho, Mendy; Kroos, Camavinga, Tchouameni, Valverde; Vinicius, Benzema,

 

Sicer kul da menja, ampk ni mi jasno zakaj je na drugi tekmi sezone potrebno zamenjati 3/4 bekovske linije:nicjasno:

Saj prou da zamenja obrambno linijo, to je tekma, ko obramba nebi smela imet veliko dela, naj dobijo svoje minute. Odriozola je odpisan. 

Se pa vidi, da Asensijo in Hazard ne bosta dobivala minut in bo Valverde primoran igrat na RW in ne bo koristen na svojem polozaju. Real gre v sezono prakticno brez RWja. Res sem danes pricakoval Hazarda ali pa vsaj Asensija na desni strani, ko ni Rodyga. Predvssm mi je skoda Hazarda, ker se mi zdi da se res trudi. 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 2 minutama:

Vidim pa da sta dva nasa odpadnika uadela v tem krogu en je celo odlocil tekmo

Hazard pa se vedno na klopi :rofl:

Lahko Jovic zabija v Italiji, pri Realu ne bi nikoli uspeu, pa ce bi zaceu 10 tekem zapored. Kubo pa se ni Real Madrid kaliber, bi pa useno imeu rajsi njega, da se dokaze kakor pa Asensija, Vazqueza... 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...