Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 4 urami:

inside info? :D

 

mimogrede, Gorica je ostala brez najboljsega igralca, Osuji je ze odsel v Izrael. Dinamo je pa prodal Roka Baturino Ferencvarosu za fuckin miljon, haha. ce bi ga Bravo prodajal, bi verjetno dobili 250k.

 

se vecja forica je ta, da je Suker prodal TV pravice za nore cifre in da bo od naslednjega leta vsak njihov prvoligas dobil samo iz tega naslova najmanj miljon po sezoni. pri nas je ta znesek 50k na klub po sezoni. :avadodo:

 

 

100 miljonov za 10 sezon. Torej po sezoni 10 miljonov. 

Povezava do prispevka

meni je slo liga kar kul od kar puslušam ofsajd jo spremljam

 

prej nism fuzbala gledal tri leta sploh, zdaj pa samo slovensko ligo

 

naslednja sezona bo kr zanimiva, zaradi kopra, pa sežana tudi očitno sestavlja dobro ekipo

 

olimpija bo itak melo spet čisto novo ekipo, tko da letos bi mi bil kr fail če maribor ne osvoji naslova

Povezava do prispevka
kola reče pred 7 urami:

Celje se mi zdi da kar pametno kadruje, tudi prodali niso nic kaj zaenkrat, verjetno cakajo konec evropskega udejstvovanja. Bo kar zanimivo, tudi za Olimpijo sem preprican, da bodo na koncu vendarle sesrali konkurencno ekipi.

 

odlicno delajo. zdaj so dobili se Dangubica, ki je preizkusena kvaliteta. ceprav me dobesedno boli glava, ko vidim mozne nasprotnike v kvalifikacijah. :D

 

Mlakar pa ocitno res prihaja nazaj v Maribor. medtem je iz Olimpije odslo cca. 11 igralcev, danes so pripeljali novo okrepitev, to je trener vratarjev iz Dinama.:avadodo:

 

a prvenstvo se zacne cez en teden. tragikomedija.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...