Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

sej je uredu, gre za to da se mi je zdel da sm 5 postov zapored vidu istih od tebe. js tud pir pijem sam ni treba zej skos eno in isto nabijat. za mene je dimaria lenuh pa slaba karma je z njim v ekipi, to morm downvoteat že zarad uniteda, zej pa mi je čist vseen če psg še kam naprej pride. veratija je imo minil do top fuzbala tak da to pomoje je kar je, komi so nabil tretjo do peto italjansko ekipo, glede na sramotne faile ki jih doživljajo zadnja leta so vnovčl neki sreče dans, zej pa tuki noret je clo neprimerno bi js reku, ker se je folk za glavo držal 90 min

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 14 minutami:

prvič po dolgem dolgem času, da mi je bilo žal za en klub :/

res bi bila lepa zgodba :/

Ajde blo bi res sramotno za parizane ce ne bi izlocl Atlante, mene najbl boli to da so fasal oba gola v 90.min. Ne recem da si dobu 10 min pred koncem gol tko pa res misji kurac oddaljen od uvrstitve pol pa tkole izpades...res skoda da je Ilata zjebala ta depra, vceri bi razguzili za beden PSG, ki ga Cholo imo ne bo, ga bo pa kdokoli bo tam v finalu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...