Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče Dne, 15. 8. 2020 at 0:10:

 

Rebuild je treba začeti z mulci, ki se jih je zdaj pripeljalo (Trincao, Pedri. Matheus Fernandes) in La Masio (Puig, Fati, Monchu, Ilaix, Araujo), ne pa z nekimi novimi dragimi nakupi ala Lautaro. Naj ti igralci dobijo dve sezoni rednega igranja, da se vidi, kdo od njih bo pokazal dovolj, da se lahko nanj dolgoročno računa in kje bodo potrebne okrepitve.

 

Če bi res šli v totalen rebuild in bi vsi amigosi odšli, bi od "starejših" igralcev obdržal MATS, Lenglet, FDJ, Pjanić (bomo videli, kaj bo pokazal, a vsaj dve sezoni si zasluži), Griezmann (ja, če Messi in Suarez gresta, bi ga sam obdržal) in Roberto (kot squad igralec). 

 

IMO bi bila največja nuja najti dobrega strikerja in pa LB. Čeprav če bo rebuild lahko zaenkrat tudi Firpo dobi šanso pa Akieme iz B ekipe za backup, dolgoročno pa mogoče Alejandro Balde. CB bomo verjetno pripeljali Erica Garcio, ob njem še Araujo in tudi Todibo bi imo lahko ostal, ob Lengletu seveda. Bi pa drugo leto vseeno probal dobiti Upamecana, ki bo imel menda klavzulo samo okrog 40m. Za RB lahko pride nazaj Emerson, ki ima dobro sezono v Betisu, če ne bomo naredili bedarije in ga prodali. Roberto za backup, po potrebi lahko pokriva tudi na sredini. Na DM De Jong in Monchu/Orellana kot backup, CM Pjanić, Puig, Pedri, Matheus Fernandes in Ilaix, na wingerjih Fati, Trincao in Konrad + verjetno bi se moralo nekoga izkušenejšega dobiti ali pa naj zaradi mene Braithwaite ostane še eno sezono, dokler se ne najde boljšega. Vsaj boril se bo na vsaki tekmi.  V špici pa Griezmann, drugo leto bi pa bil moja primarna tarča Haaland, če se pa njega ne bo dobilo (kar je zelo verjetno) pa mogoče kak Isak, če bo imel spet dobro sezono v Sociedadu. Je pa tudi mogoče, da je Fatijeva dolgoročna prihodnost kot striker, tako da v tem primeru se bi pač iskalo LW. 

 

Ampak tega itak ne bo. Sam bom zadovoljen že, če naslednjo sezono Suarez in Buskec ne bosta več starterja na vseh tekmah in če bosta Pique in Alba dobila boljšo konkurenco. Kaj drugega je utopično pričakovati.

 

"Žrtve" te blamaže bodo pa Vidal, Raki (ki sploh ni igral, lol) in zelo verjetno tudi Setien, ki pa je v bistvu še najmanj kriv in se mi po malem kar smili, čeprav daleč od tega, da bi bil nek odličen oz. pravi trener za to ekipo. Res me zanima samo, koga bodo pripeljali namesto njega, če bo odletel. Noben resen trener ne bo pripravljen prevzeti ekipe za eno leto. Na koncu bo kak Blanc prišel, ki je že 5 let brez ekipe. :rofl: Mogoče pa Bartomeu uspe prepričati Xavija, da pride že letos. Težko verjetno in dvomim, da je lahko naš mesija, a če kdo, potem bi mogoče on lahko prepričal svoje prijatelje, da je čas, da se umaknejo nekoliko v ozadje in dajo priložnost mlajšim.

 

Pa še uničil bi predvolilne plane Fontu, tako da bi ta moral res narediti neko konkretno in dobro kampanjo , ne pa zmagat samo s tem, da bi obljubil Xavija za trenerja. Veliko navijačev ga vidi kot odrešenika, a meni se zdi predvsem populist, ki ve, kaj fani hočejo slišat, nekih konkretnih planov, kako to doseči, pa od njega še nisem videl. 

 

 

 

Naj tega tipa nekdo ustolici za precednika Barce, jebemumast no! :worship:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...