Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče Dne, 16. 3. 2023 at 9:25:

Serie A v vzponu, La Liga še naprej pada in bodo ta teden izpadle vse njihove ekipe z izjemo Reala ter mogoče Seville. Hvala Tebas.

 

evo, pričakovano. Pa še Sevilla se je namučila v Turčiji, da so obdržali prednost s prve tekme.

 

Betis itak ni imel šans za comeback, Sociedad nesposoben prebiti Murijev bunker pa v konferenčni ligi tudi Villarreal izpadel proti Anderlechtu.

 

Tebasov plan dobro uspeva. 

 

 

Povezava do prispevka

evo ena za Qja :D @hawa meyta

 

When everything seemed to indicate that after a few months of troubled waters, Mauro Icardi and Wanda Nara had reconciled for the umpteenth time, the Galatasaray footballer has once again remained in the center of the media spotlight after being seen in an Istanbul nightclub with three Models.

 

The footballer, according to the Turkish outlet Kelebek, enjoyed the Turkish night in a VIP booth with three models whose identity is unknown. Word quickly spread about who was inside the premises and its surroundings were filled with cameras that managed to capture the Argentine international leaving.

 

Possibly aware of the commotion created around him, Icardi tried to mislead by leaving the room alone, while his three party companions did so shortly after. However, the aforementioned medium points out that they were celebrating together inside the disco.



 

 

 

Povezava do prispevka

ja, samo ne morš rečt da ma Inter skos srečo, zdej smo skos dobival Real/Barca & Shaktar/Borussia, pa lani potem takoj Liverpool v osmini, je že skorajda čudež, da smo pršli ven iz skupine z Bayernom in Barco

 

letos jaz nikakor ne bi podcenjeval Benfico in Napoli, ki igrata atomski fuzbal že celo sezono

 

tale Inter ne bo prišel v finale, ne z Lukakujem, ki je do zdej letos zabil 2 gola v Ligi Prvakov pa 3 v Serie A :D pa najboljši napadalec je 37letni Džeko ffs

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 5 urami:

evo ena za Qja :D @hawa meyta

 

vedno, ampak res čisto vedno znova sem presenečen nad temi braniaci. pa kako za K je ta tip sploh sposoben prit živ čez dan ob vseh teh neumnostih, ki mu gredo po glavi. :ododava:

 

a slediš kaj dogodivščinam Benija Verbiča? tisto je šele odlom nad vsemi odlomi. :avadodo::ododava:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 4 urami:

Meni je všeč, da bo v finalu eden izmed četverice Napoli, Inter, Milan, Benfica. Mi gre pa na penis da Real neprestano igra proti angleškim klubom :D. 

 

Končalo se bo pa tako, da se bo eden od teh (kak Napoli ali pa Benfica, ne glede na dobro formo) proti Realu v finalu driskasto podelal v hlače, kot se vsi underdogi :D

 

Ne vem kako dobro letos igra Bayern, niso nekaj ful prepričljivi v ligi, ampak si jih predstavljam kot edine, ki lahk prekinejo ta Realov mojo, ker vse Angleže bodo Benz & co. gladko spet ownali, mark my words 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...