Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

K-man reče pred 29 minutami:

Naš vrli Lokonga naj bi šel pa na posojo v Palace, ali se obeta še kaj v ozadju, ker bo v tem primeru Arsenal zelo ozek v midfield pozicijah.

Zanimivo, glede na to da DM pozicija ni problem Palace-a letos, Doucoure je odličen. Bolj se pozna da nimajo več Gallagherja, nobene kreativnosti na sredini ni trenutno.

Povezava do prispevka
K-man reče pred 32 minutami:

Eriksen zlaman, baje out vsaj do aprila. Slaba za United.

Naš vrli Lokonga naj bi šel pa na posojo v Palace, ali se obeta še kaj v ozadju, ker bo v tem primeru Arsenal zelo ozek v midfield pozicijah.

 

Ravno berem, da se tako United kot Chelsea zanimata za Sabitzerja...

Povezava do prispevka
saosin reče pred 23 urami:

kolk so to bučke?

 

močno priporočam tale članek.

 

kar nora zgodba. :D

 

Kakarotto reče pred 21 urami:

Pač ni zadovoljen s tem in edini z dvignjenimi rokami, da je pripravljen na boj.

 

...sam to Mourinhovo potezo razumem v čisto drugem kontekstu.

 

modeli non stop drkajo tiste telefone gor, dol, levo, desno, instagram, twitter, kaj se piše o meni, lubica, a prideš do mene zvečer,- valjda, da potem ljudje kljub miljonskim plačam niso z glavo pri stvari in delajo osnovnošolske napake.

 

če vprašate mene, je še precej milosten.

 

kot je rekel zadnjič Popović (NBA) v enem intervjuju (vsaj mislim, da je bil on),- pridem med polčasom v slačilnico in vsi drkajo tiste telefone, iščoč komentarje na tekmo ipd.

 

MARŠ, SODRGA.

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Karim reče pred 3 urami:

Pepi je prevara od trenerja, trenirau same top ekipe z no limit budgetom. rad bi ga vidu v klubu  kjer mu ne morejo dati usega, ce ima jajca naj gre v klub, ki ni bil ze lep cas prvak. Itq bo pa seu v PSG in bo zgodba ista. 

 

A te gluposti še kar krožijo, sem mislil da je ta forum na malo višjem nivoju. 

 

CR7 se je šele mesec dni nazaj začel dokazovat, prejšnih 20 let ne šteje.

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 3 urami:

Ravno berem, da se tako United kot Chelsea zanimata za Sabitzerja...

Odličen igralec, gledal sem ga v živo lani na tekmi Benfica-Bayern... res mi je padel v oči, povsod je bil. Bomba prestop če se zgodi.

 

EDIT: Izgleda Sabitzer na posojo v ManU, Fernandez pa na poti v London na zdravniški pregled, torej je Benfica sprejela ponudbo Chelsea.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 5 urami:

 

močno priporočam tale članek.

 

kar nora zgodba. :D

 

 

...sam to Mourinhovo potezo razumem v čisto drugem kontekstu.

 

modeli non stop drkajo tiste telefone gor, dol, levo, desno, instagram, twitter, kaj se piše o meni, lubica, a prideš do mene zvečer,- valjda, da potem ljudje kljub miljonskim plačam niso z glavo pri stvari in delajo osnovnošolske napake.

 

če vprašate mene, je še precej milosten.

 

kot je rekel zadnjič Popović (NBA) v enem intervjuju (vsaj mislim, da je bil on),- pridem med polčasom v slačilnico in vsi drkajo tiste telefone, iščoč komentarje na tekmo ipd.

 

MARŠ, SODRGA.

V bistvu sem točno tako to razumel tudi jaz, samo on je ob tej pomehkuzeni mladini deloval kot nekdo ki sprejme poraz kot izziv in mu to tudi po porazu ni težko to pokazati. Jasno pa je, da jih klempote s tem ponižuje na njihovem socialu, kar je edino prav ker ta mularija ni z glavo pri stvari/poslu ampak na internetu. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...