Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

zasledovalec reče pred 6 minutami:

a teb se zdi napad arsenal ekvivalenten napadu PSGja lmao

 

haha lol no si prvak najmočnejše lige na svetu...in zdej boš igral outsajderja...lol no...zelo prepričljiv argument.

 

To bi si lahko privoščile ekipe tipa Porto, Benfica, Ajax...ne pa faking Arsenal.

uredilo bitje Bog in batina
Povezava do prispevka
Bog in batina reče pred 7 minutami:

 

haha lol no si prvak najmočnejše lige na svetu...in zdej boš igral outsajderja...lol no...zelo prepričljiv argument.

Dobesedno celo sezono, oz. vsaj nekej od decembra, igrajo identicen fuzbal s kerim so tut zmagal ligo. In pol je folk kao surprised, da bojo isto igrali tut v finalu. Tko ene penale so bli oddaljeni od najboljse sezone ever in kaj teb se zdi, da Arteta ni izbral prave taktike za to tekmo? Ja lahko se ti zdi nevem sramotno al pa neumno al kaj js vem, sam trdit da ni ucinkovito in da bi blo boljse drgac igrat, kot na to v cemer je tvoja ekipa najboljsa na svet je pa pac neumno. Ce se ti pa zdi, da je ta ekipa sposobna bolj ofenzivno protio ekipi kot je PSG in imet boljse sanse za zmago, kot jih je mela tako, pa ocitno nisi gledal prou dost Arsenala letos.

Povezava do prispevka
zasledovalec reče pred 22 minutami:

a teb se zdi napad arsenal ekvivalenten napadu PSGja lmao

Imaš prav res nisem gledal dosti tekem Arsenala, ampak to kar so prikazali v finalu je bil popoln anti nogomet...sej ok igraj bolj obrambno...ampak, da pa 120min samo kampiraš pred kazenskim, tle  zame pač ni opravičila ,ker tudi PSG ni bil zares nič posebnega...in bi jih Barca,Real iz zlate ere pojedla za malico recimo.

uredilo bitje Bog in batina
Povezava do prispevka
Bog in batina reče pred 35 minutami:

Imaš prav res nisem gledal dosti tekem Arsenala, ampak to kar so prikazali v finalu je bil popoln anti nogomet...sej ok igraj bolj obrambno...ampak, da pa 120min samo kampiraš pred kazenskim, tle  zame pač ni opravičila ,ker tudi PSG ni bil zares nič posebnega...in bi jih Barca,Real iz zlate ere pojedla za malico recimo.

Se globoko opravičujemo, bomo probali igrati sedaj nogomet po vašem okusu. Bom probal dobiti uradno opravičilo kluba.

 

Razumem, da tik-tok generacija preferira PSG nogomet s svojim 10s attention spanom. Ko bodo odrasli, bodo začeli ceniti taktiko in moški/odrasli nogomet. Do takrat se pa opravičujemo :mafija:

uredilo bitje black187
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Haha, Yaya Toure naj bi postal nov trener Šporarja in Bajrića v Slovanu iz Bratislave. :D Kar random klub za začetek samostojne trenerske kariere. :) 

 

Pa Iniesta je tudi začel trenirati Gulf United v Emiratih. Njega pa res nisem pričakoval v trenerskih vodah, mu pa želim najboljše. :) 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

evo, še ena predvolilna obljuba. Sicer brez vsake osnove, lahko se z igralcem zmeniš, dokler se ne tudi z njegovim klubom to nič ne pomeni. Lahko, da bodo Turki ponujali 30m (skoraj toliko kot so Portugalci lani plačali zanj), Sporting bo pa želel vsaj dvakrat več in se nikoli ne bodo uskladili. Upam sicer, da ostane, je pa veliko špekulacij, da znajo imeti kar razprodaje poleti (Pote, Trincao, Suarez, Hjulmand, Diomande - ne bom presenečen, če bodo vsaj trije od njih šli) in precej nov kader drugo leto.  

 

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 3 urami:

evo, še ena predvolilna obljuba. Sicer brez vsake osnove, lahko se z igralcem zmeniš, dokler se ne tudi z njegovim klubom to nič ne pomeni. Lahko, da bodo Turki ponujali 30m (skoraj toliko kot so Portugalci lani plačali zanj), Sporting bo pa želel vsaj dvakrat več in se nikoli ne bodo uskladili. Upam sicer, da ostane, je pa veliko špekulacij, da znajo imeti kar razprodaje poleti (Pote, Trincao, Suarez, Hjulmand, Diomande - ne bom presenečen, če bodo vsaj trije od njih šli) in precej nov kader drugo leto.  

Ni šans da ga pustijo za 30 mio, to so smešnice. Prvi strelec lige, oddelal komaj eno leto pogodbe, to je najmanj 50 mio. Bodo pa pri SCP morali prodajati, ja, ker imajo dolgove, seveda. Hjulmand gre 99% ker ima dogovor s predsednikom iz konca prejšnje sezone,  Diomande tudi menda. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 2 urama:

Lahko, da bodo Turki ponujali 30m (skoraj toliko kot so Portugalci lani plačali zanj), Sporting bo pa želel vsaj dvakrat več

 

Še enkrat preberi. ;) 

Ja, saj se strinjam, sem mislil da Turki dejansko ponujajo 30 mio kar je smešno. Ne vem kaj so v zadnjem letu navalili na portugalsk ligo, menda se Bešiktaš zanima za Pavlidisa.

 

SCP podpisali Silas Andersena iz Hackena za 7,5 mio. Zamenjava za Hjulmanda...?

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 19 urami:

Ja, saj se strinjam, sem mislil da Turki dejansko ponujajo 30 mio kar je smešno. Ne vem kaj so v zadnjem letu navalili na portugalsk ligo, menda se Bešiktaš zanima za Pavlidisa.

 

SCP podpisali Silas Andersena iz Hackena za 7,5 mio. Zamenjava za Hjulmanda...?

 

Ne, to sem dal kot primer. Sicer je rekorden prestop v zgodovini Fenerja doslej 28m (Guendouzi lani) in so Turki res postali drugi šejki ter kupujejo vse, kar leze in gre, a si res težko predstavljam, da bi plačali toliko, kot bo Sporting zahteval za Suareza. 

 

 

Ja, ta Silas zgleda podoben profil kot Hjulmand. 

 

https://twitter-thread.com/t/2057435098174132723

 

Se je pa Sporting zanimal tudi za Sergija Altimiro iz Betisa. Ne vem, če je še aktualen po prihodu Andersena, a itak rabijo dva nova DM, ker tudi Morita odhaja. Sicer je tu še Kochorashvili, ki se pa lani ni naigral in verjetno ni v prvem planu. Pa podpisali so tudi Doumbio iz Venezie, a po highlightsih mi zgleda bolj box to box vezist, tako da bo zanimivo videt, kako bo Borges vpeljal novince v ekipo. 

 

Upam, da vseeno ne bo takšne razprodaje, kot se piše in bodo ti prišleki bolj za okrepitev klopi kot pa samo neposredne 1 na 1 menjave za vse nosilce, ki bodo šli to poletje, ker bo to vsaj kratkoročno sigurno oslabilo ekipo in če bo Porto spet tako prepričljiv kot letos si ne bodo mogli privoščit veliko kiksov v ligi, ko se bo nova ekipa uigravala.

 

aja, Catamo je očitno še en od kandidatov za odhod, grande Milan ga želi kot menjavo za Leao-ta. Mene nikoli ni preveč prepričal in če res dobijo 35-40m zanj ga bodo verjetno prodali, sploh ker so že dobili menjavo v Zalazarju. No, verjetno bo Trincao (če ostane) spet bolj igral na desni, Zalazar pa na AM, čeprav lahko tudi obratno. Pote, ki se ga tudi povezuje z odhodom bi bil težje nadomestljiv. 

 

Kaj se pa pri Benfici dogaja razen menjave trenerja?  

 

 

Povezava do prispevka

Sem šel malo raziskat te turške pizdarije. :) Predsednik Fenerja, ki je bil izvoljen šele septembra lani gre igrat klavir, zato imajo zdaj izredne volitve. Okrog Božiča je tudi bil aretiran, ker je bil pod vplivom nedovoljenih substanc. 

 

 

 

 

 

Protikandidat tega tipa, ki obljublja Suareza je pa Aziz Yildirim, ki je že bil predsednik kluba med 1998 in 2018. Pod njegovim vodstvom so bili kar uspešni in osvojili 6 ligaških naslovov. Zadnjega v sezoni 2013-14 in od takrat še niso bili prvaki. Galatasaray je v tem času dobil 7 lig (od tega zadnje štiri), Besiktas 3, po eno pa Basaksehir in Trabzonspor. Je pa Fener v zadnjih 5 sezonah vedno končal na 2. mestu. Je bil pa tudi on obtožen zaradi match fixinga in bil eno leto za zapahi. Ampak kaj podobnega lahko verjetno rečemo za večino turških nogometnih funkcionarjev, dvomim, da je kdo tam čist. :D 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...