Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Majek reče pred 19 minutami:

Če ne drugega sem vesel za Kanteja. Ta tip si zasluži vsake lovorike, ki jo lahko dobi.

Kolega je reku da mu Kante deluje tak človek da dans bo slavil naslov, jutri bi pa pršu streho pomagat prekrivat :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Zorz reče pred 40 minutami:

pep gre eksperimenirati s postavo v finalu CLja :rofl:. tega tipa nikoli nič ne izuči.

Klasika pri Pepu v UCL po Barci. Vedno s temi eksperimenti sam sebe izloči na koncu. Bo moral še kako miljardo zapravit...

 

EDIT: Drugače pa morem rečt. Zadnja 3 finala UCL so pa bila res živi dolgčas. Za kurac tekme.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 2 minutama:

Klasika pri Pepu v UCL po Barci. Vedno s temi eksperimenti sam sebe izloči na koncu. Bo moral še kako miljardo zapravit...

 

ne mi niti razlagat, sem moral to prenašati 3 leta pri bayernu... <_<

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 1 uro:

 

ne mi niti razlagat, sem moral to prenašati 3 leta pri bayernu... <_<

daj daj. Pri bayernu pa res ni bilo toliko tega.  In Bayern ni zaradi njega izpadel  v polfinalih, igralci so delali debilizme ali pa je bila nesreča zraven.  Če bi ostal v Bayernu bi osvojil LP.

Povezava do prispevka
Majek reče pred 1 minuto:

daj daj. Pri bayernu pa res ni bilo toliko tega.  In Bayern ni zaradi njega izpadel  v polfinalih, igralci so delali debilizme ali pa je bila nesreča zraven.  Če bi ostal v Bayernu bi osvojil LP.

 

lej, vsakemu svoje, ampak tega, da v 3 polfinalih kasiraš skupno 7 golov doma, medtem ko na tujem na zabiješ nobenega... bomo res vse zvalili na igralce in nesrečo?

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...