Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ti eurosi majo zlo vlek potencial da fuzbal pahnejo v večji prepad. cepit hočjo vse reprezentance, nekateri so zavrnal :lol: TV gledanost, po trenutnem filingu se mi zdi da bo mizerna. js sm en unih ko je odštevu ponavad cel mesec za euro ali svetovno, tole pa bi najraj da čimprej mine ker deluje neumestno, in nekako isto pričakujem z limpijskimi. sej prepad ne bo nastal v osnovi med nami navijači. pričakovanja organizatorjev/sponzorjev in uefe ne bodo izpoljnjena, kvaliteta nogometa bo nevarno nizka, world class pebi so najbolj dozdej utrujeni in nemotivirani, večinoma polamani, na prvenstvu je M.F. Makedonija. čeferin jih spodbuja zgolj ker so del njegovga plana dilanja denarja in da še San Marino nekoč pride na evro :unsure: uglavnem tribune in hype bojo ma 50%, merch bo neobstoječ, kulturni pomen tekmovanja neobstoječ. sm mnenja da tekmovanja ne bi smelo bit. pa ne da sm proti coronašportu, fuzbal pa OI majo zgodovinsko prevlek kulturni pomen da bi se jih takole lagano izpostavljal hudemu FLOPU. zna pokvarit prihodnost in odvrnat bodoče vlagatelje. nepotrebno tveganje za ta čas, ker fuzbal res ne bo DOBER DOBER, to imo nas večina pričakuje

Povezava do prispevka

mam eno vprašanje, če je že kdo bil na športnem dogodku z gledalci odkar so PCT pogoji ... me zanima a je blo kako pregledovanje tega al ti morjo verjet pa pol če inšpektorat pride najebeš. v pondelek planiram it na ženski basket kodeljevo poljska. da bo po reglcih bom prvo res probu opoldne na brezplačno testiranje, sam če bo ena tistih pro-israel vrst bom fix reku f- this. potem pa se peljal ali šel na vlak do LJ zgolj da mi bo varko govoril kje so potrdila? lahko kdo potrdi?

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 2 urama:

mam eno vprašanje, če je že kdo bil na športnem dogodku z gledalci odkar so PCT pogoji ... me zanima a je blo kako pregledovanje tega al ti morjo verjet pa pol če inšpektorat pride najebeš. v pondelek planiram it na ženski basket kodeljevo poljska. da bo po reglcih bom prvo res probu opoldne na brezplačno testiranje, sam če bo ena tistih pro-israel vrst bom fix reku f- this. potem pa se peljal ali šel na vlak do LJ zgolj da mi bo varko govoril kje so potrdila? lahko kdo potrdi?

Kak boš zdaj stavil, ko ne bo več sociale ampak živilske karte?

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 4 minutami:

Kak boš zdaj stavil, ko ne bo več sociale ampak živilske karte?

verjetno bo eden idiot kopičil živilske karte (prvič slišim), in živila, da bo meni ponujal stavo za kovance ali doge. v zadnjih treh mesecih sem jaz osebno zastavil 5-10€, tako da lagano če danes spustim 20€ na dva tri pare sm v plusu. do the math

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 17 urami:

@hawa meyta

Poglej si še Davido Coulthard. Tut baje huda. 😁

 

ronaldinho reče pred 16 urami:

Nauči se osnovnega pravila metnog - če se govori o (dobrih) babah, se postreže tudi s slikovnim gradivom. :D 

 

Evo Ronaldinho samo zate:

 

 

 

Q samo poglej to čeljust 😁

IMG_20210606_121901.jpg

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka
Karim reče pred 23 urami:

A dons ni sanjskega moskega?

 

Ne, ker prejšnji teden tudi ni bilo v soboto zaradi CL. 

 

Naslednji teden bo spet dvakrat. 

 

 

Mutombo reče pred 7 urami:

 

 

Evo Ronaldinho samo zate:

 

 

 

Q samo poglej to čeljust 😁

IMG_20210606_121901.jpg

 

Sem mislil, da njegovo hčerko misliš. :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...