Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Shadow reče pred 4 minutami:

kr ma zadosti pa nima tko slabe pogodbe v gorici. Pa itak nvem ce je meu sploh kako res konkretno ponudbo. 

 

to mi je nekako jasno, ampak da mu je (tako hitro) zmanjkalo motivacije za igranje v, če že ne drugega, vsaj 1.SNL?

 

vem da mu je Tabor ponujal pogoje, ki jih v Gorici lahko samo sanja. lokalpatriotizem? :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 30 minutami:

 

to mi je nekako jasno, ampak da mu je (tako hitro) zmanjkalo motivacije za igranje v, če že ne drugega, vsaj 1.SNL?

 

vem da mu je Tabor ponujal pogoje, ki jih v Gorici lahko samo sanja. lokalpatriotizem? :D

 

od kar ne delam vec v NG, pou stvari ne vem vec :D  pomoje bi reku, da je kej s familjo povezano, da blodi raj po gorici, ku da bi se zapelu do sezane. Bi mogu kak goricjan tle kej vec povedt. 

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 2 urama:

 

od kar ne delam vec v NG, pou stvari ne vem vec :D  pomoje bi reku, da je kej s familjo povezano, da blodi raj po gorici, ku da bi se zapelu do sezane. Bi mogu kak goricjan tle kej vec povedt. 

Ja nekaj v tem stilu, tud noče se zamerit folku, ima kar nekaj nepremičnin v NG. Sem vedel več, a je šlo skoz eno uho not in drugo ven :D

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 16 urami:

Realno bo tole konkurenčna ekipa lih nekje 2025...

 

Odvisno, v kakem času se ima Xavi namen znebit svojih amigosov. V Evropi verjetno res ne bomo prej, v La Ligi pa bi morali biti, ker ostale ekipe tudi niso bogvekaj. No, čeprav Real se bo poleti sigurno okrepil z Mbappejem in mogoče tudi Haalandom. 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 23 urami:

Nekako ne vidim kako bi Levy in Conte skupaj dobro funkcionirala :D

 

hm, itak bo Contejeva neposredna veza Patrici, s katerim sta super sodelovala v Juventusu. Levy bi moral samo dovolit odprtje mosnjicka. :D

 

g. Profesor reče pred 18 urami:

Conte caka Utd

 

tudi sam sem tako mislil. ampak na TW je cedalje vec rumorjev, da so zelo blizu koncnega dogovora. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...