Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče Dne, 10. 1. 2022 at 18:46:

Afrika. :avadodo::ododava:

 

še ena afriška prigoda :D 

 

First, the referee blew his whistle for full-time with five minutes still remaining on the clock.

 

The error was quickly spotted as players and coaching staff looked confused and referee Janny Sikazwe of Zambia signalled for play to continue.

 

With Tunisia pushing for a winner the game was then ended by the referee when the clock showed 89 minutes and 42 seconds.

 

There was more drama to follow as, 20 minutes after the game had finished, it was reported that it would be restarted again.


Mounkoro had already accepted his man-of-the-match award and Mali coach Mohamed Magassouba was midway through his press conference when tournament officials said that the game would start again. However, there were soon reports that both teams were refusing to return to the pitch as fans waited in the stands.
 

https://www.eurosport.com/football/africa-cup-of-nations/2022/africa-cup-of-nations-drama-as-referee-ends-game-early-twice-and-tunisia-refuse-to-play-against-mali_sto8704739/story.shtml

 

:lol: :avadodo:

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Si pa želim drugega trenerja naslednje leto, ne glede na to ali bo Real osvojil la ligo ali ne. Konkurenca je letos res slaba in to ne bo ne vem kakšen uspeh, si pa po letih pragmatičnega nogometa počasi želim kaj bolj gledljivega. Na začetku te sezone je par tekem celo vse skupaj izgledalo ok, tole je pa zopet navadno sranje.  

Povezava do prispevka

evo jaz začenjam počasi s telemachom zapuščat premier ligo in sm se odloču da se prepričam, da je liga šla v kurac in ni mi blo težko. ko pogledaš ta jebeni west ham tekme več ne more zgubit, kaj je to neka slaba šala? ekipe so slabe ko drek ... faking west ham je ratu fix na večini tekm dej nehi no. liga je out. wolvsi so dal pet golov pa so nek pr vrhu. NEHI. vlki klubi so prodane duše, tekme so po 7-0 vsak vikend, tolk da se jih ne usmilijo pa spijo zravn. ni angleških strategov, sam schprechen zie gargl bargl, neki vamosov. david moyes pa nikjer nobenga. cunt stevie G bo tak slippno ne bo do konca sezone ko bo faso sack, pojma nima. chelsea, tham, man city, kdor za te navija je šupak, vse kar obstaja so man U, liverpool in arsenal. od tega liverpool so rivali, ne bom jih pogrešu, arsenal bom pogrešu pa i fucking love man U ... za man U pa še stream poženem pa gledam kockice, mene jebal ne bojo arena sport kitajci. sj ne bo dolg tole vam laufal. sportklub4life

Povezava do prispevka

obrezov tak ne maram da ne morm niti opisat. iskreno, goran zgleda kot da tranzicionira v žensko, dejan to je pa pungi level klovn. eno in isto nabija. sam da so neki goli pa je vse sijajno vse sije v pizdo mater. prvo blesavi goli liverpoola po napakah, pol tam milner krši za brezveze praktično liverpool si tud sam da dva gola proti chelseaju na hit, to je zej najbolša tekma kar jih je vido. drugi polcajt pa 1/10. začne neko knjigico vn vlečt da je 15 let nazaj na a kanalu komentiru na stanfordu tekmo 4-4 pa keri so vse gole deval BOLI ME KURAC no. ko stojim na loteriji za njim pa vplačuje 5-10 listkov vsi po 100€, usnjene gay šuhe ko je sneg uzun pa šilt kapo gor da se ga ne bi prepoznal, pol mi je jasn zaka je stalno pristranski. stavo vse 2,5 over pizdun zej pa rabimo gole. ta tekma rabi gole ... ne rečem slo 2 da se mamo fajn, ne pa da privatnik plačuje nekim scumbagom slovenskim da govori neki čez tekmo, kdo je dal na eni drugi tekmi gol, stalno vse narobe imena pa vse narobe ofsajde, tam moli za var, ne ve ka var gleda, ka se preverja. dolgcajt mu je zravn. kdo gleda tekmo pa rabi to čez? spustijo lepo audio tam unih, pa če je italijanska tekma hočem italijanske courtside komentatorje, da bo filing, ker tole so obrez showi in to je gay show vsakič

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 8 urami:

Upam, da prodajo FDJ in podaljšajo Buskeca do 2030 in mu dajo 20m plače, si jo več kot zasluži. 

 

In to z izgovorom, da je FDJ razočaral, v resnici pa v 4 letih ni dobil šanse na 2 zaporednih tekmah na poziciji, ki bi mu morala najbolj odgovarjati. Lahko se tolažimo, da je igra malo boljša in da mulci dobro izgledajo ampak pravega napredka ne bo dokler bo on v prvih 11. Pa ni mi jasno kako je on z temi 50 kilami tako odporen na poškodbe, on nikoli ni poškodovan pa da bi bil Xavi vsaj primoran za par tekem zapored tja postaviti FDJ ali Nica. Sem prepričan, da bi bilo 5 tekem brez Busquetsa dovolj, da še zadnji zaslepljenci vidijo kako ogabno slab je. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

 

In to z izgovorom, da je FDJ razočaral, v resnici pa v 4 letih ni dobil šanse na 2 zaporednih tekmah na poziciji, ki bi mu morala najbolj odgovarjati. Lahko se tolažimo, da je igra malo boljša in da mulci dobro izgledajo ampak pravega napredka ne bo dokler bo on v prvih 11. Pa ni mi jasno kako je on z temi 50 kilami tako odporen na poškodbe, on nikoli ni poškodovan pa da bi bil Xavi vsaj primoran za par tekem zapored tja postaviti FDJ ali Nica. Sem prepričan, da bi bilo 5 tekem brez Busquetsa dovolj, da še zadnji zaslepljenci vidijo kako ogabno slab je. 

 

Težko se je poškodovat, če nimaš mišic in samo penzionistično malo trimčkaš gor in dol celo tekmo. 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...