Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 2 urama:

 

91k folka na Nou Campu včeraj se ne strinja. :)

 

Noone cares as in greznica, da nas bolj kot ne boli k za ženski fuzbal razen tebe, pa še to ker si pač nor na Barco in kar je povezano z njo

 

Si videl kaka je bla aktivnost zdej v tej reprezentančni akciji in kvalijih za Katar :D

 

drgač pa js tut pogledam kak SP žensk (kake sažetke pa finale)

Povezava do prispevka

Bedarija. Sem siguren, da bi ti bi znal iz glave povedat, kdo je trenutno 14. na lestvici La Lige in naštet 5 igralcev Cadiza ali Osasune. :D 

 

Meni se pač zdi podcenjevalno tako govorit o ženskem nogometu oz. športu nasploh, ker napredujejo v vseh športih, tako ekipnih kot individualnih in si zaslužijo več pozornosti. In to, kar se je zgodilo včeraj je vsekakor dobro za ženski nogomet/šport. 

 

 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 2 urama:

ziher iz športnih razlogov :D

 

Vsekakor iz športnih razlogov, ne pa samo zaradi njih, v Evropi je pomembno vlogo imela tudi vojna, ker moških tekem ni bilo. Kar v Braziliji najbrž ni mogel biti razlog...

 

Popularnost nogometa je potem padla zaradi izrazitega seksizma v športu in družbi nasploh. Vsebinsko nekaj takšnega, kot lahko človek bere v tvojih postih, na primer.

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Nasser Al-Khelaïfi: "Super League clubs know that they have no chance. There is a war in Ukraine and its people have no place to sleep, and we are talking about the Super League?"

 

Nasser Al-Khelaïfi: "The problem with ESL clubs is that they don't have stability. They don't have a long-term financial vision. They keep talking about their legal contract, what they forget is football is a social contract."

 

Nasser Al-Khelaïfi: "I could have taken the cheque for €400m. ESL invited me. Then when I said no, they said they didn't invite me. That sums them up."

 

:lol: 

 

Ne vem, ali mi je bolj smešno, da je šejk nenadoma postal človekoljub (pri tem prikladno pozabi na izkoriščanje/smrti migrantskih delavcev v Katarju pri gradnji stadionov) ali da ga skrbi za finančno stabilnost drugih klubov. In nazadnje se še pohvali, da je zavrnil 400m.:avadodo: Ja, res je težko s polno ritjo srat. 

 

ESL je prvič res prišla povsem nepripravljena, a kot sem že takrat rekel, je vseeno precej manjši greh kot pa kombinacija skorumpirane Uefe podmazane z naftnim denarjem.  

 

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Allegri je že enkrat prej trdil, da ga je Real hotel potem pa je zavrnil, ker je že obljubil, da bo podaljšal z Juventusom. Real je potem vzel Zidana ta drugič. Juve kasneje je pa fuknil Allegrija in vzel Sarrija.

 

Jaz mislim, da je nakladač.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Kako so uničili EP in SP, ki že prej nista bila ravno vrhunec nogometa. Popolnoma razvodeneno, jebale vas tekme ala Škotska Iran na faking SP-ju. A bo tista vukojebina sploh lahko sprejela tako število navijačev? 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
reder reče pred 3 urami:

Kako so uničili EP in SP, ki že prej nista bila ravno vrhunec nogometa. Popolnoma razvodeneno, jebale vas tekme ala Škotska Iran na faking SP-ju. A bo tista vukojebina sploh lahko sprejela tako število navijačev? 

To ti je pač delo FIFE ter UEFE. Vse za voljo denarja. Sicer pa isto lahko rečemo za Ligo Prvakov.

 

Ovi bi pa širli in širli. Čim več tekem, čimveč denarja. A efekt ravno obraten vedno več zanič tekem.

Povezava do prispevka
reder reče pred 7 urami:

Kako so uničili EP in SP, ki že prej nista bila ravno vrhunec nogometa. Popolnoma razvodeneno, jebale vas tekme ala Škotska Iran na faking SP-ju. 

 

Se sicer strinjam glede Eura in naslednjega SP-ja, ko se bo širilo iz 32 na 48 ekip, tisto bo res še 2x bolj nezanimiv skupinski del. Sploh, če bo večina dodatnih ekip dodeljena Afriki, Aziji in Concacaf-u. Itak se že vrsto let jamra, da ima Evropa preveč mest, pa afriške, azijske in Concacaf ekipe razen občasnega presenečenja ene ali dveh niso zares napredovale napram UEFA + Conmebol ekipam na zadnjih X prvenstvih...

 

Ni pa za tale Katar 2022 blo nobenih bistvenih sprememb v sistemu kvalifikacij in dodelitvi mest po celinah/konfederacijah, enako neatraktivne tekme v stilu Tunizija-Panama, Egipt-Savska Arabija in Bosna-Iran si imel tudi na prejšnjih prvenstvih. Pa roko na srce, mislim da Slovenija-Južna Afrika in Slovenija-Alžirija 2002 in 2010 tudi nista bli glih tekmi za nevtralne fuzbalske sladokusce :D

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

To že ampak jih je bilo manj dokler niso razširili/uničili SP/EP. Pa vedno je bilo kar nekaj derbijev v skupini, sedaj bo le Nemčija Španija. No ko jih jebe, sami sebi kopljejo jamo saj je vedno manj zanimanja. Itak bodo nekoč izsilili še SP na vsake dve leti, me res zanima koliko zanimanja bo za to.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...