Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 2 urama:

Upam da gre v PSG

 

Bi zelo verjetno šel tja, če bi še imeli Leonarda, Campos je pameten ŠD in bo dejansko sestavil dober projekt. So že podpisali Vitinho iz Porta pa baje bodo tudi speljali Renata Sancheza grande Milanu. Pa za Skriniarja in Scamacco se tudi zanimajo.

 

Drugače pa Galtier bo nov trener. 10m bodo plačali Nici, ob tem pa menda še 15m, da se znebijo Pochettina. Lahko je s polno ritjo srat. :D

 

Sem ravno bral, da bo verjetno uporabljal sistem 3-5-2 oz. 3-4-1-2 z Messijem na desetki. Ne vem sicer, če res, ker kolikor sem ga doslej spremljal pri Lille-u in Nici je v glavnem igral 4-4-2 double 6, je pa to s trenutno ekipo res skoraj nemogoče.

 

Dollarumma; Skriniar, Marquinhos, Kimpembe; Hakimi, Verratti, Sanches, Nuno Mendes; Messi; Mbappe, Scamacca

 

Nekaj takega bi recimo šlo. Če se bodo uspeli znebiti Neymarja, kar bo vse prej kot lahko. No, saj tudi če ostane bo itak poškodovan ali pa šel na sestrin rojstni dan, ko bodo prišle odločilne tekme. :D

 

Pa po mojem še rabijo enega konkretnega DM. Bomo videli, keša imajo itak neomejeno, čeprav bodo sezono spet končali 200-300m v rdečem še preden bo Mbappejeva nova pogodba sploh stopila v veljavo. :D

 

Sama klop po mojem še vedno ni bogvekaj - od branilcev Ramos (star in poškodovan), Kehrer, Dagba in Bernat, na sredini ob novincu Vitinhi še Wijnaldum, Pereira, Paredes (je precej špekulacij, da se te trojice hočejo znebiti, a vprašanje, če bo uspelo), v napadu pa tudi odhaja Di Maria, verjetno še Sarabia in Icardi. 

 

Campos je imo top 3 ŠD na svetu, ampak bo tudi z neomejenimi financami moral kar precej čarati, da bo v enem poletju spravil to ekipo v red.

 

 

 

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 5 urami:

Campos je imo top 3 ŠD na svetu, ampak bo tudi z neomejenimi financami moral kar precej čarati, da bo v enem poletju spravil to ekipo v red.

 

meni bo predvsem zanimivo spremljat, kakšne fuzbalerjev bo vozil v klub,- zdaj, ko ima neomejena sredstva.

 

da je top 3 ŠDjev na svetu je do sedaj dokazal le v okoljih, kjer je bil finančno relativno omejen glede na sodobne nogometne standarde in kjer se je bolj kot na samem rezultatu delalo na iskanju talentov za nadaljno prodajo. :D

 

ronaldinho reče pred 5 urami:

Luka Elsner se pa vrača v Francijo, prevzel je drugoligaaša Le Havre.

 

nič nimam proti Elsnerju, ravno obratno, ampak fuck me sideways,- kako tipu uspe še koga nategnit za priložnost...

 

Elsner je dobesedno slovenski Pardew ali Hodgson. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 5 urami:

A se ne Skriniarju izteče pogodba drugo leto? Ti sigurno boljše poznaš situacijo, a dvomim, da si Inter lahko privošči tveganje, da gre zastonj.

Se mi zdi, da bi on rad ostal v Interju in da bo verjetno dobil novo pogodbo takoj, ko se transfer window konča. Samo klub ima težave in iščejo rešitve. Res škoda, ker CB trio Bastoni - Bremer - Skriniar bi bil kar carski, odpovem se Dumfriesu al pa Barelli da bi lahko to videl

 

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

 

meni bo predvsem zanimivo spremljat, kakšne fuzbalerjev bo vozil v klub,- zdaj, ko ima neomejena sredstva.

 

da je top 3 ŠDjev na svetu je do sedaj dokazal le v okoljih, kjer je bil finančno relativno omejen glede na sodobne nogometne standarde in kjer se je bolj kot na samem rezultatu delalo na iskanju talentov za nadaljno prodajo. :D

 

 

nič nimam proti Elsnerju, ravno obratno, ampak fuck me sideways,- kako tipu uspe še koga nategnit za priložnost...

 

Elsner je dobesedno slovenski Pardew ali Hodgson. :D

Si vidu ko Obreza obtožujejo da je goljufal v finalu kviza Rizik ili oprez, presodi sam... 

 

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 5 urami:

nič nimam proti Elsnerju, ravno obratno, ampak fuck me sideways,- kako tipu uspe še koga nategnit za priložnost...

 

Elsner je dobesedno slovenski Pardew ali Hodgson. :D

 

Jah, saj kjer sta trenirala (in da to niso bili največji klubi), sta imela oba relativno solidne uspehe - dokler sta pač v klubu uspela zadevo furati. Trenerjev z neomejenim rokom trajanja je itak vedno manj oz. jih ni.

 

Tako da nisem prepričan, če je Elsner na njunem nivoju, ne spremljam dovolj slovenskega fuzbala :P

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 3 urami:

Si vidu ko Obreza obtožujejo da je goljufal v finalu kviza Rizik ili oprez, presodi sam... 

 

 

 

 

Pa sa ovakvom frizurom je logicno da je lik prevarant klasican

 

 

Nisem vsega gledal ampak ja, po mojem ima pomoč. Naj jih dajo v studio pa se bo videlo, koliko res zna. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 11 urami:

 

 

Pa sa ovakvom frizurom je logicno da je lik prevarant klasican

 

 

Nisem vsega gledal ampak ja, po mojem ima pomoč. Naj jih dajo v studio pa se bo videlo, koliko res zna. 

Sej to bo zdej sledilo, oba sta rekla da sta za soočenje v studiu 

Povezava do prispevka

lepa gesta Reala. :) 

 

Last Monday (20), Flamengo reported that Bruno Henrique will have to operate on his right knee because of a multi-ligament injury occurred in the confrontation against the cuiabá, last Wednesday (15). Given this, the striker no longer plays this season. However, the club Rubro-Negro did not inform the date of the surgery, which will be performed in the next few days.

 

Even before the exam that found the degree of injury held last Monday (20), the player already recognized the degree of injury. Bruno used social networks to post a message and thank him for the support he had been receiving. “I’m getting a lot of messages of support, I can’t answer everyone. I came here to leave my thanks to everyone, have a good night”.

 

And this Tuesday (21), Bruno Henrique was surprised by an email sent by the Real Madrid wishing a good recovery to the player. “Dear Bruno Henrique, sorry to bother you, but we are sorry for your injury and we want to send you our best wishes for a speedy recovery. I send you a letter on behalf of all of us. A very strong hug. Emilio”.

 

The winger published the email on social media and thanked the club. O Flamengo lives a delicate moment in Brazilian championship of Serie A with just 15 points, there is one from relegation zone. Of the 13 matches played there were six defeats, four wins and three draws.

 

 

62b2d5a568f53.jpeg

Povezava do prispevka

Pa dj no, kdo bo zopet prenašal  njegove izpade. Ok navija za Barco, ampak tip je tudi drugače dosadan v tri pm.. Vedno razvija neke teorije, o katerih potem blebeta na praktično vsaki tekmi in jih skozi sezono samo še nadgrajuje. 

Tip misli, da je nek športni direktor saj neprestano pametuje kaj in kako bi klubi morali funkcionirati ( najbolj je pameten glede Barce). Potlej pa še prbija razne trače iz španskih športnih cajtengov in jih predstavlja kot dejstva.

 

Povezava do prispevka

Al-Khelaifi responded with a reply.

 

“Tebas? I don’t know him. Let him worry about his championship, because it’s a bit dead and he should stop lecturing [people].”

 

Tole ima pa šejk povsem prav. Tebas se res več ukvarja s PSG kot pa La Ligo.

 

 

Meni to zveni kot hočemo se ga znebit, ampak ga verjetno noben ne bo vzel. 

 

 

 

Tole pa verjetno: Zidane nas je zavrnil, a sem preponosen, da bi to priznal. :D 

 

 

 

Dejansko vsa čast Zizouju, da je res ohranil toliko časti, da ni šel tja (in B4 bo čez leto ali dve). Prejšnji teden, ko se je spet na veliko pisalo o njem sem bil siguren, da bo sprejel. 

 

Galtier je imo dober trener, a kot sem že večkrat rekel je Zidane najbrž edini trener, ki bi s temi zvezdicami lahko osvojil CL. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Neymarja pa očitno katarci ponujajo naokoli za male pare (50 mio) pa ga nihče noče. :rofl: Neverjetno kako je temu tipu uspelo zavoziti kariero, z glavo na pravem mestu bi lahko bil eden najboljših v zgodovini. No saj mogoče ga kdo vzame, z marketinškega vidika bi bil verjetno uspeh. Je pa vprašanje, če se njemu sploh da v kako resno ligo/klub tudi če mu ponudijo podobno plačo kot v PSG. Itak so pa edini, ki si tako plačo lahko privoščijo le v EPL in Real. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...