Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Vilinec reče pred 23 urami:

Smešno, da Maribor naenkrat zna igrat, vse odkar je Zaho izpostavil prišepetevalce :D. Ne vem če se nista to Šulerjem zmenila, da se je Šalca raje umaknil, preden ga gdo na gobec sredi Leona Štuklja :D.

 

a mi lahko prosim pojasniš, kako si lahko v Mariboru neka random oseba nabere takšno moč in vpliv svoje okolice, da je zmožna neposredno vplivat na funkcioniranje prve ekipe? :D

 

tega enostavno ne razumem.

 

Nodi reče pred 20 urami:

Zdej sem šele videl da Francozom manjka 8 igralcev ki bi bli verjetno v ekipi za ta SP oz. bi bili celo med prvih 11 (Pogba, Kante, Kimpembe, Maignan, Benz, Nkunku, Kamara pol se je pa še naknadno poškodoval Lucas Hernandez

 

IMO se lahko kar strinjamo, da je izostanek Pogbaja prej prednost, kot slabost.

 

enako naj bi veljalo za Benzemaja. francoski mediji pišejo, da se je kar nekaj igralcev s tem 'oddahnilo'. karkoli to že pomeni...

 

ronaldinho reče pred 19 urami:

Frenčiji imajo itak toliko igralcev, da bi lahko dve ekipi sestavili, ki bi prišli vsaj do četrtfinala.

 

Francozi v fuzbalu = Kanada v hokeju :D

Povezava do prispevka

No ja, Šalca ni ravno neka random oseba :). Že to, da je dobil vlogo špikerja je malo... Nenavadno. Da pa je sodeloval pri sestanku, ko se je menjavalo Bogatinova pa sploh, ne vem če sem kdaj videl, da se uradni napovedovalec udeležuje sestankov o menjavi v športnem delu. Sej tudi v županovanje se je vmešaval in bluzil, da če bo Greiner (Bor z Radia City) šel za župana ga bo podprl, ampak če ne bo delal po njegovo bo šel kar v pisarno k njemu in naredil red... Zakaj mu pa noben nič ne upa je pa kar misterij. 

 

Sicer se o vmešavanju najbolj omenja njega in Jurišiča, so kar potrjene informacije, da je Zaho hotel it v totalno prenovo moštva, pa so bili nekateri proti ;). Šalca ima v Mariboru ogromno vez, od tu njegova moč. Ded je ja povsod pameten, v klubu mu pa itak noben ne bo nič, trenutne Viole so senca navijaške skupine pred leti ;). Bom pa rekel to, odkar je Zaho povedal svoje, je tudi Šalca skrivnostno tih, nič več glasen po fb in instagramu. Zaho in Šuler sta dobra kolega, sej glede tega vmešavanja je Zaho branil Šulerja :).

 

Saj pravim, res čudno naključje, da so ravno po Zahotovih razkritjih naenkrat začeli trpat vse nasprotnike :D.

Povezava do prispevka

Je že uradno, da je odšel. Me res zanima kako se bo nadaljevala njegova kariera, težko ga je oceniti glede na to, da je imel uspeh le v super kvalitetni ekipi podobno kot ZZ. Zagotovo bi ga bilo zabavno spremljati nazaj v klubskem nogometu, recimo kaka Sevilla in mogoče celo Atletico, če hoče ostati v Španiji. 

 

Bi tudi sam dal Marcelina, ta repka potrebuje spremembo stila in Marcelinov stil bi moral biti v reprezentančnem nogometu precej bolj primeren kot Luchov.

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Itak, da bodo uradne izjave v vsakem primeru take čeprav tudi sam mislim, da nima želje oditi. Se bo že do konca turnirja pojavil moment kakšnega penala ali pa dobrega predložka ko bo kaj zabil ko se bo lahko metal ven ali pa bo enostavno zganjal cirkus na klopi kot na Euru in bodo to glupi fanboyi šteli kot njegov dosežek. :D

Povezava do prispevka

Slep je, kdor se z ronaldom ukvarja, 

 

Meni tudi njegov način dolgo ni bil povšeči ampak potem sem pogledal neki video v katerem angleški youtuber KSI razlaga kako bi nokavtiral mayweatherja. In potem ko se cel internet dvigne pove nekaj kar je aplikativno tudi na ronalda. Če ne bi v vsakem trenutku KSI absolutno verjel vase ne bi nikoli prišel iz svoje kleti do multimiljonarskega statusa. Ravno ker vedno pričakuje največ, pri čemer pa si postavlja nemogoče cilje je tako uspešen. Če Ronaldo ne bi bil mentalno na meji norca... ne bi nikoli postal eden od najboljših v zgodovini. 

Kar pa se tiče Ronalda kot lika - dal je vse kar je lahko tej repki. Kdor misli da bo kar odletel domov ... se zelo moti pri liku in delu Ronalda. 

 

Bo pa zanimivo ali v nasslednji igra v prvi postavi. 

Povezava do prispevka

Mam filing kot da se releasa novica (recimo o saudijcih), potem se preveri social engagement (ki je v stilu lol bruke za ronalda) in potem kao ne ne itak ni res, ne grem tja. Ker novica, da je podpisal, ni bila nikoli zunaj, rečeno je bilo samo "the offer is on the table" 

 

Če bi 99% folka pisalo pozitivno o tem bi mogoče že podpisal. Ampak že to, da se govori samo o saudijcih, pove dosti. 

 

Druga plat kovanca je seveda ta, da je človek pod največjim medijskim drobnogledom kar sem jih kadarkoli videl. Dokler je bil v Juvetu je bil relativen mir, ko je prišel v anglijo in sedaj s tem intervjujem je pa pomoje podrl vse rekorde o številu novic ki se o njem spišejo (tudi fake). 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 minutama:

Mam filing kot da se releasa novica (recimo o saudijcih), potem se preveri social engagement (ki je v stilu lol bruke za ronalda) in potem kao ne ne itak ni res, ne grem tja. Ker novica, da je podpisal, ni bila nikoli zunaj, rečeno je bilo samo "the offer is on the table" 

 

Če bi 99% folka pisalo pozitivno o tem bi mogoče že podpisal. Ampak že to, da se govori samo o saudijcih, pove dosti. 

 

Druga plat kovanca je seveda ta, da je človek pod največjim medijskim drobnogledom kar sem jih kadarkoli videl. Dokler je bil v Juvetu je bil relativen mir, ko je prišel v anglijo in sedaj s tem intervjujem je pa pomoje podrl vse rekorde o številu novic ki se o njem spišejo (tudi fake). 

Model ma miljarde. Dvomim da mu je denar sploh neka motivacija še v lajfu. Bolj to, da je tako "not" v fuzbalu kot igralec, da ne bo ko se upokoji nikoli zares srečen. 

 

Verjetno bo našu nek CL klub in to je to. 

Moraš gledat iz druge strani tudi. Vsaka novica, ki se tiče Ronalda je PR. Savdijci toliko PRja praktično ne morejo kupit kot da leakajo fake novico o ronaldu

uredilo bitje zzarafrustra
Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 minutami:

Mam filing kot da se releasa novica (recimo o saudijcih), potem se preveri social engagement (ki je v stilu lol bruke za ronalda) in potem kao ne ne itak ni res, ne grem tja. Ker novica, da je podpisal, ni bila nikoli zunaj, rečeno je bilo samo "the offer is on the table" 

 

Če bi 99% folka pisalo pozitivno o tem bi mogoče že podpisal. Ampak že to, da se govori samo o saudijcih, pove dosti. 

 

Druga plat kovanca je seveda ta, da je človek pod največjim medijskim drobnogledom kar sem jih kadarkoli videl. Dokler je bil v Juvetu je bil relativen mir, ko je prišel v anglijo in sedaj s tem intervjujem je pa pomoje podrl vse rekorde o številu novic ki se o njem spišejo (tudi fake). 

 

IMO pa bo še par tednov počakal, da vidi če se pojavi kak semi relavanten evropski klub. V kolikor se ne bo, bo pač sprejel to ponudbo in bo PR mašinerija zagnala ala najbolj plačan nogometaš vseh časov itd. Če se pojavi evropski klub bodo pa zanikali pogovarjanje z arabci in da mu je pomembna le športna plat bla bla bla... Zelo predvidljivo. 

 

Sicer pa imaš prav, pozornosti mu ne manjka v zadnjem času za kar poskrbi sam tako, da se mi glede tega ne smili. Če bi bil tiho in se normalno obnašal tega ne bi bilo v takem obsegu. So pa celo zame hejterja nekateri pretiravali po prejšnji tekmi češ kaj ni šel proslavljati zmage z navijači. Itak se jim je zahvalil sam in odšel, v kolikor bi slavil s soigralci bi mu pa ves čas zoomirali faco in vsako minimalno potezo analizirali. Bo pa kmalu še zelo pogrešal to pozornost, dvomim da se bo navadil na življenje po nogometu. Dejansko je zelo verjetno, da bomo v naslednjih dneh gledali zadnje minute igre enega največjih vseh časov. 

Povezava do prispevka
zzarafrustra reče pred 12 minutami:

Model ma miljarde. Dvomim da mu je denar sploh neka motivacija še v lajfu. Bolj to, da je tako "not" v fuzbalu kot igralec, da ne bo ko se upokoji nikoli zares srečen. 

 

 

To vsi mislimo ja. Ampak če gre k saudijcem ta teorija pade. Poleg tega, če bi res hotel samo še CL fuzbal in mu keš nič ne pomeni bi lahko kje vzel nižjo plačo in prišel v CL. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 4 minutami:

 

IMO pa bo še par tednov počakal, da vidi če se pojavi kak semi relavanten evropski klub. V kolikor se ne bo, bo pač sprejel to ponudbo in bo PR mašinerija zagnala ala najbolj plačan nogometaš vseh časov itd. Če se pojavi evropski klub bodo pa zanikali pogovarjanje z arabci in da mu je pomembna le športna plat bla bla bla... Zelo predvidljivo. 

 

Sicer pa imaš prav, pozornosti mu ne manjka v zadnjem času za kar poskrbi sam tako, da se mi glede tega ne smili. Če bi bil tiho in se normalno obnašal tega ne bi bilo v takem obsegu. So pa celo zame hejterja nekateri pretiravali po prejšnji tekmi češ kaj ni šel proslavljati zmage z navijači. Itak se jim je zahvalil sam in odšel, v kolikor bi slavil s soigralci bi mu pa ves čas zoomirali faco in vsako minimalno potezo analizirali. Bo pa kmalu še zelo pogrešal to pozornost, dvomim da se bo navadil na življenje po nogometu. Dejansko je zelo verjetno, da bomo v naslednjih dneh gledali zadnje minute igre enega največjih vseh časov. 

definitivno ronaldo ima ponudbe. že samo kot PR figura lahko nastopa (pomisli na messija v PSG-ju)

Povezava do prispevka
kemik reče pred 5 minutami:

 

To vsi mislimo ja. Ampak če gre k saudijcem ta teorija pade. Poleg tega, če bi res hotel samo še CL fuzbal in mu keš nič ne pomeni bi lahko kje vzel nižjo plačo in prišel v CL. 

 

Ampak kdo konkretno bi ga vzel tudi če pristane na manjšo plačo? Veliki klubi ne, da bi šel tam v nek Marseille le zato ker so v LP pa tudi dvomim. Sedaj večina klubov planira načrtno in išče profile, ki se vklapljajo v igro in niso konfliktni, edino Chelsea (in PSG če tam ne bi imeli pokrit napad) vidim kot potencialne snubce z PR vidika. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Hvala kurcu, da so odpustili Enriqueja. Tip je zajebal vse, od selekcije igralcev, do samih enajsteric na tekmah, sistema igre, mentalitete. Najhuje pa je, da po svetovnem sploh ni pokazal nobenega obžalovanja, zanj (in tudi za igralce, kar sem videl intervjuje) je bilo vse ok, nič ni potrebno spreminjati, imeli so pač smolo. Res gibo no. 

Povezava do prispevka
zzarafrustra reče pred 4 minutami:

ti stvarno nisi normalen. 

 

naštej mi 3 delujoče klube, ki nimajo po par ekstra superstarjev za prodajat drese. 

Dj ne nabijaj spet. Noben top klub noče Ronalda, zabij si to v glavo. Bayern ga je odfukal, ponujal se je Realu pa je Perez gladko rekel ne, angleški klubi ga nočejo. Tudi če si zniža plačo na 10% trenutne s sabo prinese toliko problemov, da ga noben klub, ki se bori za lovorike noče. 

Povezava do prispevka
zzarafrustra reče pred 2 minutama:

ti stvarno nisi normalen. 

 

naštej mi 3 delujoče klube, ki nimajo po par ekstra superstarjev za prodajat drese. 

 

S tabo načrtno ne debatiram in ti ne bom odgovarjal tako, da ni potrebe da me direktno naslavljaš. 

 

Demogorgon reče pred 1 minuto:

Hvala kurcu, da so odpustili Enriqueja. Tip je zajebal vse, od selekcije igralcev, do samih enajsteric na tekmah, sistema igre, mentalitete. Najhuje pa je, da po svetovnem sploh ni pokazal nobenega obžalovanja, zanj (in tudi za igralce, kar sem videl intervjuje) je bilo vse ok, nič ni potrebno spreminjati, imeli so pač smolo. Res gibo no. 

 

Kolikor imam rad Lucha, imaš prav. Tole ni bilo nič od nič ampak predvidevam, da se bo podobna kalvarija nadaljevala glede na izbiro novega trenerja. Roko na srce pa itak nimajo kadra za najvišja mesta. Izjave, da so bili boljši in da Maročani niso hoteli igrati (ni rekel Lucho, mislim da Rodri) so pa smešne in zato sta Barca/Španija kjer sta. 

Povezava do prispevka

Lahko se kritzira Lucha, a Španci so trenutno po kvaliteti ekipe nazaj tam, kjer so bili pred zlatim obdobjem, ko so redko prišli kam dlje kot do četrtfinala in s tem se bodo pač morali sprijaznit. Saj so v Rusiji tudi leteli v isti fazi ven, v Braziliji pa že po skupinah. Imajo nekaj mladih igralcev, ki pa še niso dovolj zreli, ne pa nosilcev v pravih letih, okrog katerih bi se lahko gradilo ekipo. Pa tudi niso edina velika evropska reprezentanca, ki ima težave. Nemci že dvakrat niso prišli iz skupine, Italije pa sploh ni bilo v Katar. 

 

Meni se zdi, da je vseeno naredil dobro delo, sploh na Euru in v Ligi narodov (ok, itak je večini vseeno za to) in pomladil ekipo. Največji problem (ob forsiranju Buskeca, v katerega so pa itak vsi trenerji zaljubljeni in vidijo na njem nekaj, kar običajni navijači/gledalci ne) je, da nimajo pravega napadalca. Če bi ta ekipa imela Villo v prime letih bi bili med glavnimi favoriti. Morata to ni, Gerard Moreno bi potencialno lahko bil, a je steklen, mogoče bi lahko vpoklical Borjo Iglesiasa, ki je v dobri formi, po drugi strani je pa tip verjetno pač dober samo za La Ligo, ki je že leta v zatonu.

 

Pa po mojem bi bilo boljše, da bi Lucho ostal, kot da so ga menjali s kekcem De La Fuentejem, ki ni še nič naredil v članskem fuzbalu. S tisto ekipo, ki so jo imeli 2019 bi pa tudi Setien dobil U21 Euro. Imajo srečo, da so dobili precej lahko skupino v kvalifikacijah za Euro, čeprav jim znajo Škoti in Norvežani delati probleme.

 

No, saj upam, da De La Fuente ne bo klical igralcev Barce, da ne bodo spet ti krivi, tako kot vedno. 

 

Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 23 urami:

No ja, Šalca ni ravno neka random oseba :).

 

vse kar si napisal, razumem. ampak še enkrat - who the fuck je Šalca, da ima lahko tak vpliv v enem takem klubu, kot je Maribor? :D

 

to je tako, kot da bi, ne vem, Miha Penko, tu v Ljubljani ordiniral po Olimpiji. pa fuknili bi ga v Ljubljanico v roku parih dni. :D

Povezava do prispevka

Šalca je "mestni veljak" recimo temu tako :D. Za sabo ima pa še cel Radio City (ugani kdo je medijski sponzor NK Maribor), tako da vsaj v Mariboru lahko obrača kake očitke. Recimo da bi kot žival bil podlasica.

 

Je pa tudi res, da mogoče ni tako močan, kot s(m)o mislili, ker je Zaho povedal svoje, Maribor igra, on je pa raje tiho. Za mene kar Win :D. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...