Skoči na vsebino

Plezanje (in ostala zabava na štriku)


Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
Tesko_je reče pred 1 minuto:

Kako pa zgleda to? A moras cimvec bolderjev preplezat. Kaksne so tezavnosti?

Skupaj je 30 bolderjev z ocenami od 5c do 7c.

Vsak bolder je vreden 1000 točk in teh 1000 točk se deli z številom plezalcev, ki ta bolder preplezajo. Torej če en bolder zleze 50 ljudi bo vsak od teh 50 dobil 20 točk. Flash je seveda vreden več točk in tisti ki največ flashajo so potem v finalu (najboljši v Mariboru je flashnil 28 bolderc (jst samo 15 :( ))

Poizkusi na bolderju se ne štejejo ker bi bilo pol preveč komplicirano. 

Dobiš tudi en listek, ki izgleda takole:

 

LgcaXmv.jpg

 

Tega listka sicer ne rabiš ker lahko vpisuješ direkt Vertical life app

 

Težavnosti so pa res za vse! Prvih 10 bi pomoje zlezel vsak z malo vaje. Je pa tko da večja kot je zaporedna številka bolderja težje je. Jaz recimo tistih od 26 naprej sploh probal nisem

 

Pa pomoje bo na sceni orenk gužva ker je pač Ljubljana bolj v centru Slovenije kot Maribor

 

Vse skupaj je zelo zabavno saj gre predvsem za druženje. Ni nobenih con kjer bi se morali skrivati pred poizkusi, lahko si pomagaš med sabo, lahko deliš beto z ostalimi tako da je precej sproščeno

 

Aja pa prvih 30 dobi majco :P 

Povezava do prispevka

IMG_20220205_093405.thumb.jpg.9835fbb21508e74ef135ba78e63152fc.jpg

 

Evo midva sva šla za podaljšan vikend v kanjon Čikole...nove smeri, ostre, dolge plate. Čist vse smeri, ki sva jih šla noro lepe in res uživaške. Edino sedmice me zajebavajo, ker na 35m konstantnega krimpanja se bo treba navadt.

Pa nikjer še nism vidu tako na gosto navrtanih svedrov. Prvič sem v smer nesel 26 kompletov, ker mi jih je prvič zmanjkalo že pred prvim štartom, sem mogu it še enkrat.

IMG_20220205_115853.jpg

Povezava do prispevka
thepeach reče Dne, 5. 2. 2022 at 18:52:

IMG_20220205_093405.thumb.jpg.9835fbb21508e74ef135ba78e63152fc.jpg

 

Evo midva sva šla za podaljšan vikend v kanjon Čikole...nove smeri, ostre, dolge plate. Čist vse smeri, ki sva jih šla noro lepe in res uživaške. Edino sedmice me zajebavajo, ker na 35m konstantnega krimpanja se bo treba navadt.

Pa nikjer še nism vidu tako na gosto navrtanih svedrov. Prvič sem v smer nesel 26 kompletov, ker mi jih je prvič zmanjkalo že pred prvim štartom, sem mogu it še enkrat.

IMG_20220205_115853.jpg

Moja kolegica je tut v Cikolah, je cist vesela ker je eno 7a sajtala :D

Povezava do prispevka

@Tesko_je ja sj, če ti plate ležijo je idelno plezališče za sajtat... moja draga fleša vse na kar se spravi, ker "dobr stoji" na nogah, jst se pa matram z iskanjem bete in morm it skor vsako smer vsaj še enkrat. Dvigrad je pa "specifično" :D plezališče. Mene zagotovo ne vidi nikol več.

 

Drgač je pa materiala v kanjonu Čikole za vsaj nekaj 100 smeri. Samo ta sektor Osoje je 800m dolg kos res kompaktne skale. Dečki pridno vrtajo vse dni vse dni kar sva tule. Edino evropskih € ni več in se je zadeva malo upočasnila.

IMG_20220207_165100.jpg

IMG_20220207_165057.jpg

IMG_20220207_165103.jpg

IMG_20220206_140511.jpg

uredilo bitje thepeach
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...