Skoči na vsebino

[Multi] Battlefield 2042 (6)


Priporočeni prispevki

M+K na konzoli...Cmon. Še dobro, da matchmaking vrže med pc-jaše kjer je tak tam nepriviligiran. Če mam konzolo je prednost, da se zleknem na kavč in vzamem joypada in igram z rekreativnimi peersi. Ko grem warzone na kompu me vrže med take drkiče, da me kar mine :D Vsekakor pa prvi BF, ki mi ni najbolj po godu tematika. BF1942 je bil groundbraking, dvojka isto, trojka tudi. Tehnično cutting edge vsi za svoj čas. Najbolj fun sicer BC2, tudi kampanja. Petka je bila najbolj promising ampak jo je ta new age vanilla, COD wannabe zjebal. Če bi se držal historical authenticity bi to dalo en avtentičen filing, tko je bil pa samo incosistency. Contenta k dreka. SP, MP, Battle royale (imo dober), COOP, Practice. Ni da ni. Bomo videli v petek ;) A preload na PS-u je že možen?

Povezava do prispevka
LundenBergus reče pred 1 uro:

M+K na konzoli...Cmon. Še dobro, da matchmaking vrže med pc-jaše kjer je tak tam nepriviligiran. Če mam konzolo je prednost, da se zleknem na kavč in vzamem joypada in igram z rekreativnimi peersi. Ko grem warzone na kompu me vrže med take drkiče, da me kar mine :D Vsekakor pa prvi BF, ki mi ni najbolj po godu tematika. BF1942 je bil groundbraking, dvojka isto, trojka tudi. Tehnično cutting edge vsi za svoj čas. Najbolj fun sicer BC2, tudi kampanja. Petka je bila najbolj promising ampak jo je ta new age vanilla, COD wannabe zjebal. Če bi se držal historical authenticity bi to dalo en avtentičen filing, tko je bil pa samo incosistency. Contenta k dreka. SP, MP, Battle royale (imo dober), COOP, Practice. Ni da ni. Bomo videli v petek ;) A preload na PS-u je že možen?

Je.

Povezava do prispevka
LundenBergus reče pred 4 urami:

M+K na konzoli...Cmon. Še dobro, da matchmaking vrže med pc-jaše kjer je tak tam nepriviligiran. Če mam konzolo je prednost, da se zleknem na kavč in vzamem joypada in igram z rekreativnimi peersi. Ko grem warzone na kompu me vrže med take drkiče, da me kar mine :D Vsekakor pa prvi BF, ki mi ni najbolj po godu tematika. BF1942 je bil groundbraking, dvojka isto, trojka tudi. Tehnično cutting edge vsi za svoj čas. Najbolj fun sicer BC2, tudi kampanja. Petka je bila najbolj promising ampak jo je ta new age vanilla, COD wannabe zjebal. Če bi se držal historical authenticity bi to dalo en avtentičen filing, tko je bil pa samo incosistency. Contenta k dreka. SP, MP, Battle royale (imo dober), COOP, Practice. Ni da ni. Bomo videli v petek ;) A preload na PS-u je že možen?

Ne vem o cem ti govoris.

Mouse&keyboard, crossplay off.

 

pa ce igras na kontroler imas aim assist, z misko in tipkovnico pa ne.

 

Ni mi jasno kje vas cevelj zuli.

Povezava do prispevka
keba reče pred 46 minutami:

Kaj je potem fora če maš aim assist, kje je ves izziv? Nekako razumem, da to potrebujejo Ameriški najstniki, s katerimi sta se "genetika" in evolucija nesramno poigrali, da pa aim assist potrebuje nek klen evropski alfa gejmer...

Malo visje imas video prikaza kako “mocan” je aim assist na controllerju.

tako da z misko nimas res nobene prednosti.

meni je igrat fpsje na controller res neintuitivno in se nacrtno izogibam vsem spilom, ki ne podpirajo m&k.

boomer pac.

Povezava do prispevka

Včeraj igral ene 3 urce...

 

Pros:

  • Felling BF4
  • Moderno okolje - ne preveč moderno
  • Razfuk okolja
  • Mehanski pupper :wub:
  • Vsi classi trenutno lahko imajo vsa orožja
  • 50 na 50 smo igral
  • Veliko kletvic ko streljajo nate v vozilu :avadodo:
  • Normalen scope glint - beri ni ogromna svetilka da te vsi v rangu 180° vidijo, da streljaš, vendar še vedno lahko dovolj hitro najdeš snajperja
  • Na 1080Ti + Ryzen 7 3700 igra deluje gladko - FPSji so nekje v rangu 90 - 120 vse na max.
  • Sprint + slide :sorcerer:

 

Cons:

  • Vozila se obnašajo čudno - kr odnese od enkrat
  • Helikopterji se vozijo zelooo čudno - kot da bi se avtopilot silu zravnm pa nagaju - težko merit
  • Vizualni bugi - markanja se ne vidi
  • Dvigalo odpre vrata za sekundo in takoj zapre, greš čez zaprta vrata
  • Meni je se v 2h igrah odprlo padalo ko sem šel po ziplajnu gor :ninja:
  • Pištole so relativno slabe oz velik TTK
  • Velika mapa se mi ne odpre (ko M pritisneš)
  • Ne kaže mi kateri čekpointi so zasedeni na mapi (pod mapco vidim in na mapi)
  • Pri zoomiranju se ne da izklopit blura
  • Pilot gre iz letala oz helikopterja ven, če zraven sediš in je v zraku :D
  • Na letalih in helikopterjih včasih izgine(zavije stran) hud ko zavijaš
  • Osebno so mi barve malo "sprane" (sicer prenajeden BFV vendar pa so mi barve map TOP)

Je pa glede na to, da je to beta in pravijo, da je veliko "buggov", ki so videni tu že odpravljenih.

 

Glede na to, da mam tematike ww2 počas že dosti mi je to osvežitev (Tudi MW in Warzone mi dogajata). 

 

Imam pa v Beti sicer optijo 3 map vendar je samo 1 izbira trenutno na voljo (ALi bodo dnevne rotacije?)

uredilo bitje Tadey
Povezava do prispevka

Meni (velik BF fan) je tudi overall zelo všeč. Me pa trenutno najbolj motijo "classe" in sem bolj fan starega načina. Trenutno v ekipi ni nobene kohezije, ne ve se kdo bo skrbel za zdravje, spotanje in seveda naboje. Je tudi performančno zadeva še zelo na meji (PS5), vendar to je ponavadi vedno pri BF betah. 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 21 minutami:

Meni (velik BF fan) je tudi overall zelo všeč. Me pa trenutno najbolj motijo "classe" in sem bolj fan starega načina. Trenutno v ekipi ni nobene kohezije, ne ve se kdo bo skrbel za zdravje, spotanje in seveda naboje. Je tudi performančno zadeva še zelo na meji (PS5), vendar to je ponavadi vedno pri BF betah. 

Evo to...

 

Zdele je itak en velik kaos :D Mogoče je mal problem ker je tako velika mapa za healanje.... Predn pridem do "mrtveca" je itak že odpikal.

 

Nism pa poskusil če deluje tako kot v BFV da imaš škatlo z healtom ali z ammotom v roki če se ekipi fila.

 

Ps a si poskusil zdravnico in sebe špiknt?

Povezava do prispevka

Malo sem zagnal beto. Zgleda je samo ena mapa. Grafika je meni vrhunska pa vreme pa veter, ko se majejo drevesa pa rastline to je to

Je pa mapa definitivno prevelika, preden kam prideš. Sem upal da bo še kakšna manjša mapa pa drug game mode. 

Ni tako futuristično kot sem pričakoval kar je velik plus.

 

 

Zdaj sem pa zmeden sploh ne vem kaj naj vzamem BF ali COD :)

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...