Skoči na vsebino

[Multi] Battlefield 2042 (6)


Priporočeni prispevki

Crkujem kot mali maček. Že leta nisem nič takih iger igral na PC. Dajte mi malo povedat par zadev. Zakaj moj sniper nima optike? Kaj moram napredovati range, da odklenem? Na sploh se mi zdi, da imam daleč naslabša orožja kot začetnik... Tbh nimam neke volje igrat, preveč sem zgleda padel ven iz takih iger v teh letih.

 

Nekdo je hvalil ghrafiko. Hmmm... kaj vem, meni zgleda precej slaba - slabša kot je bila v Battlefield 5. Al pa mam samo tak filing po par letih.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 46 minutami:

Crkujem kot mali maček. Že leta nisem nič takih iger igral na PC. Dajte mi malo povedat par zadev. Zakaj moj sniper nima optike? Kaj moram napredovati range, da odklenem? Na sploh se mi zdi, da imam daleč naslabša orožja kot začetnik... Tbh nimam neke volje igrat, preveč sem zgleda padel ven iz takih iger v teh letih.

 

Nekdo je hvalil ghrafiko. Hmmm... kaj vem, meni zgleda precej slaba - slabša kot je bila v Battlefield 1. Al pa mam samo tak filing po par letih.

Dodali so ogromno nekih lističev, isker, dimov. Recimo hale imajo gasilne sisteme in podobno zadeve.

Povezava do prispevka

Zdaj ko smo sprobali beto od COD in BF, v katero smer se nagibate. Prej sem bil skoraj stoposto, da letos kupim COD, zdaj pa nisem več tako prepričan. Sem pričakoval BF bolj futurističen pa na srečo ni. Pri BF so velik plus grafika, fizika, vreme, ter mape iz prejšnjih delov (Valparaiso iz BFBC2 :wub:). Motijo pa me velike mape, čeprav je lahko 128 playerjev se akcija porazgubi in se polovico časa samo premikaš med točkami. Skrbi me tudi veliko število cheaterjev, ki totalno pokvarijo vse. Pa trenutno je zmeda, skoraj noben ne oživlja in tam čakaš kot budala, tvoji se pa sprehajajo mimo...

 

Pri COD so pa plusi, da je vedno akcija, bolj primerne mape, če imaš samo pol ure časa ti je dovolj da preigraš par rund. Zombiji.

 

Kaj boste izbrali, oziroma, če boste letos preskočili obe?

Povezava do prispevka
Navedek

Motijo pa me velike mape, čeprav je lahko 128 playerjev se akcija porazgubi in se polovico časa samo premikaš med točkami.

dost  to ja, ne da se mi neki  šetat  preveč, nikol nism bil mahnjen na  bf vozila minus 1942 avione, pa že takrat mi je blo to čakanje na spawnu in nagajanje drug drugmu meta čisti poden.

drgač mapa mi je vsako rundo bla bolj bedna :D pač neka arena v sredini za yolo beta testerje (me), pa ene 5 cheeky pussy camper lokacij na kerih bi vsi farmal druge..

 

to mi bi vsakič zamoril k bi vidu to mapo v rotaciji, lah pa da bojo druge se slabš

 

gunplay, bf bullet drop je res lol, od coda ttk je beden.

od coda mi je sicer vseeno rahlo boljši.

 

preskoču bom glatko obe

 

P.S. Pištolo držiš kot retard.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
keba reče pred 45 minutami:

Zdaj ko smo sprobali beto od COD in BF, v katero smer se nagibate. Prej sem bil skoraj stoposto, da letos kupim COD, zdaj pa nisem več tako prepričan. Sem pričakoval BF bolj futurističen pa na srečo ni. Pri BF so velik plus grafika, fizika, vreme, ter mape iz prejšnjih delov (Valparaiso iz BFBC2 :wub:). Motijo pa me velike mape, čeprav je lahko 128 playerjev se akcija porazgubi in se polovico časa samo premikaš med točkami. Skrbi me tudi veliko število cheaterjev, ki totalno pokvarijo vse. Pa trenutno je zmeda, skoraj noben ne oživlja in tam čakaš kot budala, tvoji se pa sprehajajo mimo...

 

Pri COD so pa plusi, da je vedno akcija, bolj primerne mape, če imaš samo pol ure časa ti je dovolj da preigraš par rund. Zombiji.

 

Kaj boste izbrali, oziroma, če boste letos preskočili obe?

Nakup BF5. Upam, da so ostale mape boljše.

Povezava do prispevka

Kot večji ljubitelj Battlefield serije, sem bil skoraj prepričan, da vzamem letos BF2042, ampak po tisti novici, da na ps5 ne bo podpore za priklop m+t sem se malo ohladil in po preizkušnji te open bete sem v bistvu vesel, da nisem prednaročil. Prav obupaval sem na trenutke z igranjem na gamepad. Počakam najbrž do prvih popustov, znam pa kmalu po izidu vzeti Vanguard, ker sem precej sucker za WW2 tematiko, pa še Warzone je tisti, ki mi v zadnjem letu in pol precej dobro krajša čas :)

Povezava do prispevka
Anders reče pred 3 minutami:

Kot večji ljubitelj Battlefield serije, sem bil skoraj prepričan, da vzamem letos BF2042, ampak po tisti novici, da na ps5 ne bo podpore za priklop m+t sem se malo ohladil in po preizkušnji te open bete sem v bistvu vesel, da nisem prednaročil. Prav obupaval sem na trenutke z igranjem na gamepad. Počakam najbrž do prvih popustov, znam pa kmalu po izidu vzeti Vanguard, ker sem precej sucker za WW2 tematiko, pa še Warzone je tisti, ki mi v zadnjem letu in pol precej dobro krajša čas :)

Kakšen kombo pa imate s m+t? A to kaj posebnega ali nek random?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...