Skoči na vsebino

[Multi] Battlefield 2042 (6)


Priporočeni prispevki

Najprej sem imel kombo od Redragona za cca 40€, pa sem iz žične miške šel na brezžično Logitech G305. Z njo izjemno zadovoljen in jo priporočam. Zaenkrat še ostajam na mehanski Redragon tipkovnici, ki pa mi je morda malo preglasna in jo znam v času popustov proti koncu leta menjati za katero kvalitetnejšo od Logitecha. Se drugače povsem strinjam s tistimi, ki pravijo, da je bistvo igranja na ps5 oziroma konzolah iz kavča, ampak postavitev setupa za Warzone mi ne vzame veliko časa. Če bi pa imel nek gaming PC (zaenkrat le laptop za službene in ostale zadeve), potem bi pa zagotovo vzel zanj tale novi Battlefield.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Jest tud čakam tole...

 

Mal mam poln kufr WW2 streljačin... 

 

Igral beto... Itak da je slab optimizirano... Men na 1080ti je isto delal kot enmu na 3090 :D 

 

Ampak tisti feeling "modernega" yet familirjalnega... BF4 poupdejtan.

 

Zdj pa še tisti Portals al kaj je če bodo poupdejtal še ostale bo pa zmaga.

 

BFV sem preigral in roko na srce sem se ga naveličal... Preveč je hekerjev... Pa tudi sama tematika je izvenela.

 

 

Povezava do prispevka
keba reče pred 46 minutami:

In zakaj misliš, da v tem delu BF pa ne bo hekerjev? To je eden glavnih razlogov, da letos ne bom vzel BFja.

Upanje umre zadnje :D

 

Sej vem sej so povsot...

 

Sam mislim da so rekl da bo hardware ban bil... Kar bi znal kar vplivat..

 

Al je to za COD...

 

Kokr kol če bo hardware level se mi zdi da zna bit manjše število chaterjev.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...