Skoči na vsebino

[Multi] Battlefield 2042 (6)


Priporočeni prispevki

Se pridružujem starošolcem. Ena stvar ke mi gre komad na jetra pri vseh novejših fpsih, je nebroj nekih ribbonov in achivementov za vsako bedarijo. IMO čist razvodeni svoj namen poleg vizualnega spama. Osebno bi velik raje videl BF2 sistem, ke je vsega manj in rabiš kej več narest kot pa fuktn par medkitov in eee tle maš še en pašček.

 

BFBC2 so bli res boljši časi. Al pa sm že fakin prestar za te špile.

 

 

uredilo bitje colonel Tavington
Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 10 urami:

Se pridružujem starošolcem. Ena stvar ke mi gre komad na jetra pri vseh novejših fpsih, je nebroj nekih ribbonov in achivementov za vsako bedarijo. IMO čist razvodeni svoj namen poleg vizualnega spama. Osebno bi velik raje videl BF2 sistem, ke je vsega manj in rabiš kej več narest kot pa fuktn par medkitov in eee tle maš še en pašček.

 

BFBC2 so bli res boljši časi. Al pa sm že fakin prestar za te špile.

 

 

 

Ma nisi, je bil zadnji res vrhunski BF. Trojka je mela noro grafiko in predstavitev, ampak ze slabso destrukcijo, stirka je bla solidna, ampak je slo ze navzdol. Pol naprej pa, WWI sicer propsi da so sli probat to zapostavljeno plat zgodovine (v igrah), ampak jim ni uspelo ujet vzdusje, feel vojne, 5ka pa skoda zgublat besede.

Povezava do prispevka

Meni so pa v WW1 ujeli pravo vzdušje, tiste trench dvoboje, živčni plin pa ena boljših pa lepših map na italijasnki fronti... ni bil ideal špil ampak niti blizu slabega.

 

Se pa strinjam da je bil BFBC2 vrhunski, se tudi ogromno ur pustil notri

Povezava do prispevka

BC2 (in Vietnam spinoff), sta ena izmed najacih BF spilov.

 

Na zacetku, sem se pizdil, da ni to pravi BF, ker ni avionov in ogromnih map, sam holy shit, kolk se je to carsko igralo.

 

Pa helikopterji mi velik bolj pasejo v sam gameplay loop, kot reaktivci.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Koncno pravi, cistokrvni, polno in pravomoski mobile naslov na telefonih

 

Po letih suse in pomanjkanja dobrih FPSjev na telefonih, slabem PUBG Mobile in dojenckastem COD Mobileu, koncno je tu

 

BF Mobile. Jedva ocekujem furanje avionov s touch kontrolami in headshotanje pilotov le teh avionov v glavo iz puscavskih sipin El Alameina

 

Prokleti retardi EAjevski, al kdorkoli ma ze to zalost od fransize prek. Grem nazaj igrat Secret Weapons of WWII za BF 1942, jebite se

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...