Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Tomyboy reče pred 53 minutami:

Vse je isto, robo imajo večinoma vse na isti dan, mogoče izbira ni takšna, cene so pa večinoma iste in tudi GWP naj bi imeli isti. 

Prednost LEGO.com so samo te VIP točke, v tem primeru 1-4 maj za star Wars pomeni to 10%, kar tudi ni neki bog ve kaj. Ob ostalih dneh pa so VIP točke, ki jih dobiš ob vsakem nakupu vredne nekje 5% cene seta. Tako da sitnica, ni neke prednosti, če le ni dvojnih VIP točk da potegneš 10% in še z tem popustom ne prideš na ceno seta v USA, vse skupi en šit...

 

Bržda veš, da so ameriške oglaševane cene vselej neto, torej brez davka. Slednji se ti prišteje ob checkoutu in je odvisen od zvezne države, v kateri si. 

Vidim pa na svoje veliko presenečenje, da so ameriške cene dejansko opazno nižje. Darthova kaciga je 70$+tax, torej od oka 62€, evropska pa 80€. Pičke. Kakšen je argument?

Povezava do prispevka

Včeri sem bolj za foro šel v lego store, tamala sploh ni hotla zraven, je raj doma ostala, sem reku grem po porša. 

r2d2 ne vem če so mel, so pa mel vse te čelade nove, bom raj počakal še mal...

zagrabim še caddya od ghostbustersov in pridem na blagajno pa vidim ta tatooine homestead in mi je izgledal jako kul. 

Mene se itak ne sme spustit samega v trgovino.

Pa a ni blo da je ful shortage z razor cresti? Ja če sem mogu star wars set nabavt pol sem pa tega ane :)

 

Tak bom rekel, prodajalec v lego storu je faca, geek tak ko more bit v taki trgovini, da še mal pokramljam. Gužve nobene, nasploh je bil citypark prazen.

Robe je bilo pa ogromno. Dejansko je legostore v cityparku ornk založen. Praktično ni da ni!

 

Kar se naročanja tiče jst kupujem veliko pri mimovrste ker imajo pač dobre cene,

na drugem mestu je brick, ki je dražji, ampak majo vsake toliko tud kako dobro akcijo.

edigital ma črno piko pa nima robe lih neki zdle že neki cajta tak da preskočim. 

 

Če črto potegnem je lego store itak najboljša izkušnja. Pa v lj je prav simpatična trgovina z ok kadrom in konkretno zalogo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...