Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Aston je res top set. Ceprav ga ponekod dost dissajo morem rect da men je bil res ful zabaven za zlagat. 

Aston, Bond, gadgeti. Sam eno bom rekel. Katapult sedez dejansko funkcionira in to mi je res hud feature

 

Mustang je tud kul! 

 

Nad harleyem pa tud jst nisem bil navdusen, mam pa ducatija pa sem reku bi se pasal en motor zraven. Pa sem ga enkrat vzel ko sem mal prevec klikal pa morem rect da mi ni zal. Fajn se sestavlja, fajn pase na polico... 

Povezava do prispevka
Tomyboy reče Dne, 2. 7. 2021 at 13:10:

Pa tudi OK cena na mimovrste -22%, bo prišel ta grad z 3.000 kockami, 255 EUR+10 EUR navodila. Ostalo bo tudi precejšno število kock, ca. 1.200.

Me zanima, če bo možno narediti zmaja ali je MOC uporabil njegove kocke.

 

Sicer se malo pozno zrajtam, ampak danes do polnoči se še da grad nabavit s kodo dodatnih 20% popusta na že danih 17%... Neki je. 

Akcija! :)

Povezava do prispevka

In recent days, a rumor has spread on Instagram that refers to the size of the LEGO 10294 Titanic. It claimed that the set should contain over 12,000 parts. Unfortunately, this rumor should not come true, because the real number of parts is likely to be significantly lower than many fans (including us) expected.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...