Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Question za LEGO znalce: Za 12.letnega mulca bi kupil en LEGO set, neki kar ne bo samo za sestavit, ampak bo potem tudi igrabilno. Prakticno uporabno.

 

Gledam tole: https://www.mimovrste.com/lego-akcijska-ponudba-lego-technic/lego-technic-42099-rc-xtreme-4x4-terensko-vozilo

 

Je to OK izbira, ima kdo izkusnje s temi seti?

Povezava do prispevka
Smoki reče pred 2 urama:

Question za LEGO znalce: Za 12.letnega mulca bi kupil en LEGO set, neki kar ne bo samo za sestavit, ampak bo potem tudi igrabilno. Prakticno uporabno.

 

Gledam tole: https://www.mimovrste.com/lego-akcijska-ponudba-lego-technic/lego-technic-42099-rc-xtreme-4x4-terensko-vozilo

 

Je to OK izbira, ima kdo izkusnje s temi seti?

Če bi sam tole dobil pri 12, se mi sname.  Đip pa na daljinca, dej mir no! Srečen mulc, da ma tazga "božička". 

Povezava do prispevka

Ma moram ge nekak motivirat ze LEGice, ker drugace jih nikoli ni kaj prevec maral, pa je imel ze vsega vraga od policijske postaje do Star Wars setov, pa ga ni potegnilo ko je bil mlajsi. 

 

Moram priznat, da je tut mene potem kar precej minilo to navdusenje otrosko, ker kot otrok sem obozeval LEGO, in mu nisem nic vsiljeval.

 

Zdaj pa z zeno delava nacrte za ureditev galerije v mansardi in sem rekel, da zelim na predalnikih ki bodo tam stali prostor za LEGO razstavni pano/prostor zame.

 

In je mulc kar zagrabil, da bi on Nou Camp gor postavil, pa Porscheja 911 ipd. 

 

Moram zagrabit bika za roge, takoj. :D

Povezava do prispevka
Tomyboy reče pred 7 urami:

Kdor ne reskire ne profitira, noooooot. Oni majo Black Friday celo leto.:cry: 

Sedaj, ko so Poljaki prevzeli bo pa pomojem vse še slabše, kot pri čehih.

Gledam en Router, super 25% popusta. Ja pa ja de. Redna cena navita, izmišljena. :nicjasno:  Ista stvar pri Anni in Extreme Digital še 15%+ ceneje od njihove namišljene. 

mimovrste je itak najvecji smec v sloveniji

 

95% stvari je pri njih drazje

 

tisto kar ni je pa itak v pizdi

 

ce mas pa ze sreco

 

si pa v pizdi z vracili pa garancijami

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...