Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Boris reče pred 3 urami:

Ja ta crap lahko obdrzijo. Jst kar bi se vzel je un kmetauzarski kamjon pa mogoce novi batmobil. Ostalo sm pokupu 🙈

 

fak istega mnenja sem... mogoče pogojno bi vzel strelicijo

 

sam mimovrste ma batwinga spet za 150... hmmmm

 

jst sem vzel kantino...

pa placa mi je začel zmanjkvat, bom dve steni na bajti ven vrgu pa razširu... :)

Povezava do prispevka
Kinetic reče pred 8 urami:

 

 

jst sem vzel kantino...

pa placa mi je začel zmanjkvat, bom dve steni na bajti ven vrgu pa razširu... :)

jst prepricujem zeno ze pol

leta da se spalnica preslei v mojo lego sobo pa da grem jst z legicami v spalnico. Sam nimam srece. Pravi da nej neham kupovat legice al pa da kupim hiso. Babe fukjene

Povezava do prispevka

Kako se obnesejo tej LEGO Creator 3v1 seti? Kupujem za darilo 8-letnemu mulcu sorodniku, pa se mi zdi proper shit, ker ima pravzaprav tri builde za ceno enega, pa še take dosti lepe sete imajo, razne klasike ala grad. A to dobiš dejansko tri sete navodil zraven? A so buildi oziroma končni izdelki primerljivi po carskosti, ali je pač taglavni build res best, ostala dva pa pač nekaj za zraven? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...