Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Sharky reče Dne, 18. 2. 2022 at 13:04:

'The Mandalorian' N-1 Starfighter Is Coming Soon to LEGO star wars the book of boba fett cockpit grogu bd droid

lego-dark-trooper-attack-the-mandalorian
 

 

Jst komej čakam tale dva seta, ki naj bi prišla do poletja :panika:Vsake tolk dobim obesisjo s collectanjem Star Wars mini figur, sploh zdej, ko gledam Book of Boba Fett. Drugač jih kupujem tud tukaj, kjer jih jemljejo iz setov, ampak nimajo vedno čisto vsega: https://www.firestartoys.com/lego-minifigures/

 

 

ce bi kej takega nardili bi vzel

 

273633460_10225301352253136_658781966452

Povezava do prispevka
Tomyboy reče pred 7 urami:

10,20K EUR+ 🙈:rofl:

 

Kaj moreš, eni imajo finance za take mega projekte :D:lol:

 

Rezultat pa je ta video, ki ga potem občudujemo.  Tega sem čisto slučajno naletel na youtubu in takrat ko sem pogledal je bilo 611 ogledov, zdaj pa 635. Bogi revež, ker je res lepa diorama, k bi si zaslužila da jo vidi več ljudi.

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Henrik reče pred 13 urami:

 

Kaj moreš, eni imajo finance za take mega projekte :D:lol:

 

Rezultat pa je ta video, ki ga potem občudujemo.  Tega sem čisto slučajno naletel na youtubu in takrat ko sem pogledal je bilo 611 ogledov, zdaj pa 635. Bogi revež, ker je res lepa diorama, k bi si zaslužila da jo vidi več ljudi.

 

 

 

 

prvo je dal neko kurcevo metal muziko k bo 70% folka ugasnilo preden preides do 1 minute. Posnetek je narejen kot projekt osnovnosolca. Verjamem ce bi vlozil malo vec truda v posnetek bi imel v parih tednih milijon ogledov. Plus posherat bi mogu v taprave FB grupe itd. Ogromno znanih lego sestavljalcev bi z veseljem posheralo njegovo stvaritev. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...