Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Danes pogledam na slo lego store in vidim da je tallneck nedostopen spet, pa optimus prime lego in roža orhideja. :D

Pa to hiter folk pokupi, saj tu ne morejo biti samo scalperji ali kaj? :D

Morda samo slo lego store nima večjih količin teh modelov in posledično hitro razprodajo.

 

Povezava do prispevka
Henrik reče pred 1 uro:

Danes pogledam na slo lego store in vidim da je tallneck nedostopen spet, pa optimus prime lego in roža orhideja. :D

Pa to hiter folk pokupi, saj tu ne morejo biti samo scalperji ali kaj? :D

Morda samo slo lego store nima večjih količin teh modelov in posledično hitro razprodajo.

 

3bricks

Povezava do prispevka
Boris reče pred 54 minutami:

to se gnojnim bratom podari ne pa prodaja. Razen ce si Tommyscalper :P 

Gastarbajter, ti ker šenkuj, ko ti leti not gnar spredaj in zadaj....😝

Pa mal se pouči kaj pomeni beseda Scalper.

Someone who buys things, at the usual price and then sells them when they are difficult to get at much higher prices!

Da boš nehal pisati bedarije v prihodnje, preveri retail cene teh setov, samo nekaj, ki jih imam viška.....jaki scalper, sama zguba..:P

 

 

Screenshot (593).png

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka

V napacne sete si investiral. Spodaj na fotki je zgornja cena trenutna najnizja cena seta, pod njo pa profit.

pa sm te lotr/hobbit sete kupoval lani in predlani (ze zdavnaj upokojeni seti), torej sem v enem letu toliko profitiral.

pa imo bi blo za te sete precej zanimanja, ce bi jih prodajal

BFA6C062-F060-4603-BAC6-ADEC8936C973.png

C1D9E2EF-3B7C-4047-BCF3-7D26D7560E61.png

DC592E5F-417B-40F9-B4DB-65DDE9A130EF.png

Povezava do prispevka

Tale lego.com pa malce rad zajebava folk, a? Sem se odločil, da vseeno naberem robe, da dobim tele šumarje. Dobra prilika za zamenjat doma Duplo kocke mulariji z navadnimi legicami in sem pač nabavil cel kup teh Classic setov. Vse lepo in prav in ko zadnjič refrešam košarico, nagrada zgine. Nema više. Pošlo. Kul. Preklinjam, ker imam tam precej bonusa. Grem na slovenski lego, kupim iste zadeve, sreča iste cene, zaključim nakup, GWP je moj. Naslednji dan (torej včeraj) odprem Lego.com kjer je košarica ostala polna in glej ga zlomka, magično obnovljena zaloga GWPja....FML.

Ni bil pa nič kaj zastonj pod črto tale GWP ker klasični seti so na raznih mimovrste nekoliko cenejši in sem pomojem naredil glih 0, če vzamem v zakup da bi tale GWP moral kje kupit.

 

It was a good day to be a stoopid lego collector <_<:lol:

 

Anyway, je tu kak junak, ki prodaja izvirni set 6054? Če ja, lahko nadaljujeva preko ZS.

uredilo bitje ArtaX
Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 3 minutami:

Tale lego.com pa malce rad zajebava folk, a? Sem se odločil, da vseeno naberem robe, da dobim tele šumarje. Dobra prilika za zamenjat doma Duplo kocke mulariji z navadnimi legicami in sem pač nabavil cel kup teh Classic setov. Vse lepo in prav in ko zadnjič refrešam košarico, nagrada zgine. Nema više. Pošlo. Kul. Preklinjam, ker imam tam precej bonusa. Grem na slovenski lego, kupim iste zadeve, sreča iste cene, zaključim nakup, GWP je moj. Naslednji dan (torej včeraj) odprem Lego.com kjer je košarica ostala polna in glej ga zlomka, magično obnovljena zaloga GWPja....FML.

Ni bil pa nič kaj zastonj pod črto tale GWP ker klasični seti so na raznih mimovrste nekoliko cenejši in sem pomojem naredil glih 0, če vzamem v zakup da bi tale GWP moral kje kupit.

 

It was a good day to be a stoopid lego collector <_<:lol:

 

Anyway, je tu kak junak, ki prodaja izvirni set 6054? Če ja, lahko nadaljujeva preko ZS.

Nek glitch je, ce bi se prvic checkoutal, bi ti potem v order confirmation pokazalo gwp

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 1 minuto:

Nek glitch je, ce bi se prvic checkoutal, bi ti potem v order confirmation pokazalo gwp

 

Aaaaahhhhhhhhhh. Dobro, vem za drugič. No, sej še vedno lahko še kaj vzamem, če najdem kaj zanimivega, samo kaj ko pa so redni seti cenejši na Mimovrste. Te zbirateljske zadeve pa so predrage :(

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...