Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Pastir_Matic reče pred 21 minutami:

Prisel grad, forest hideout in galaxy explorer.

 

Zdej pa ne vem katerga se najprej lotim :D

 

Hahaha. Mi smo doma ravno bili v fazi "igranja" s seti iz Kingdoms. Sem malo nahajpal mularijo s tematiko in danes se prične gradnja gradu. Komaj čakam, da je konc šihta in gasa domov :D 

Povezava do prispevka

V glavnem, tale lego grad je fenomenalen. Gradnja je bila en velik užitek + občasni quote-i v navodilih so naredili dogodivščino še zanimivejšo. Predej skritih detajlo, skritih prehodov...itd itd itd. Na začetku sem imel kislo faco glede €€€ ampak zdaj mirne duše rečem, da mi ni niti pikico žal nakupa.

Se pa sprašujem...določeni detajli nakazujejo povezavo z morjem/vodo (zemljevid ala old Lego Pirates, pomol...). Lahko pričakujemo kako Pirate zadevco v kratkem? :D

 

 

Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 1 uro:

V glavnem, tale lego grad je fenomenalen. Gradnja je bila en velik užitek + občasni quote-i v navodilih so naredili dogodivščino še zanimivejšo. Predej skritih detajlo, skritih prehodov...itd itd itd. Na začetku sem imel kislo faco glede €€€ ampak zdaj mirne duše rečem, da mi ni niti pikico žal nakupa.

Se pa sprašujem...določeni detajli nakazujejo povezavo z morjem/vodo (zemljevid ala old Lego Pirates, pomol...). Lahko pričakujemo kako Pirate zadevco v kratkem? :D

 

 

Sej je vedno tko. Fuknes jurja za set sam to ze pozabis dokler skatla pride pol

pa sam uzivas v buildu. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...