Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Ripper reče pred 7 urami:

No mojih 5 centov. https://www.jb-spielwaren.de/en/ tele spakirajo, kot da pakirajo Kitajski porcelan. Lego škatlo ovijejo v nek zrezan mehak karton potiskan z Lego motivom, nato pa škatla roma v rjavo kartonsko škatlo. Še nikoli do sedaj ni bilo praske na škatli. Ne na zunanji, kaj šele notranji. 

Tudi niso biserji. Dobil nekajkrat čisto normalen paket, pa velik set 200€ plus in je že na daleč zgledal malo škatljivo. Seveda, ena velik set je dobil malo udarca. Zaščita not samo za vzorec. Ne vem... kdo je mel takrat smeno, kak gasterbajter njemački...:rofl:

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka
Kinetic reče pred 8 urami:

Ne vem kak sem sfalil extreme digital, so pa mel falcona po fajni ceni. Dans so kr konkretno dvignal cene... Mrs. Sej neki jih je se ostal... 

 

Ma pa leclerc 30 posto na igrace v kratkem

Dej javi tu gor za leclerc prosim, ko pr nas na vasi ni te trgovine

Povezava do prispevka

Ta teden sem naročil preko mimovrste galaktični raketoplan 90ta. Presenetljivo je škatla v dobrem stanju, ni nič poškodovanih robov. 

Drugi set je lego bonsaj, ki pa ima malo zbit en kot škatle, ampak me ne moti, ker je bila cena znatno nižja.

 

V obeh artiklih sem vzel v zakup malenkostne poškodbe na škatlah zaradi dostave pošte, glede na stanje obeh škatel sem čisto zadovoljen.

 

Zdaj pa počasi se lotiti sestavljanja enega od teh dveh setov. :)

 

Pa dostava je bila kar hitra - v dveh dnevih od naročila sem prejel paket. 

 

Povezava do prispevka

Kaj pa ta lucky hand. Načeloma ne kupujem lego figuric v vrečkah, ampak sem si rekel fuck it in danes kupil Sesame street bag, dejansko sem si želel samo eno figurico Kermit the Froga. Odprem vrečko in notri prav on:D Ne vem pa v čem je fora, da ima to mavrico??? podpora LGQBT s strani zelene plišaste žabe:blink:

kermit lego.jpg

Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 53 minutami:

Niti mi ne omenjaj prostora. 3-sobno stanovanje in dva (sicer še mala) mulca (+the wife seveda). Škatle s kockami imam tudi že v predalih za gate in nogavice :P 

mores vedet kaj je prioriteta. Alu mulci ali lego. Jst sm zdej zenino sobo kjer je mela fitnes pa knjige fuknu vn za mulca. Lego room ostane. Pa ze k sva kupovala sm reku vzamemo 4,5 da je plac za legice pa pc room. Mam pa tko v planu se 3-4 leta pa it v bajto tko da tam ali kantina ali pa mansarda vsaj 50m sam za legice 

 

 

Povezava do prispevka

Evo mimovrste samo danes, 10% na ves LEGO :avadodo:

 

Neki OK dealov: Ninjago City Gardens za 258,21€

image.png.a44fb25ac1022ef8735bbf01ac56fc78.png

 

Hogwarts Castle za 351,81€
image.png.a33bbb38e508d5961bc34f3b4f61c482.png

 

Modularna knjigarna in policija za 150,21€ 

image.png.f177a0e01dfe241e6f86b200796b8d8a.pngimage.png.20b1d92fd02e9547e18d40239f55a0a8.png

 

Delorean za 143,1€

image.png.df9721f9db5ba7a356b5f17b8a8a4c5a.png

 

Daily Bugle za 248,31€
image.png.57df88d3107ea439b82c40ec1f7d0948.png

 

It's something...

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...