Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

mumbo360 reče pred 20 minutami:

Morda je pa model iz Kranjske gore pa ma samo pol ure do Smyths Toys Beljak.:lol: Tako da čisto odvisno. Meni iz Metlike je daleč in drago ampak mam v planu da grem na izlet, ko bo prilika. 

 

A je bolje it v Beljak ali Celovec ali je vseeno? 

 

Maš na tistem linku, ki si ga sharal zalogo po različnih poslovalnicah pod artiklom direktno.

Povezava do prispevka

Ma kaki, kot da bom za neke cenejše sete šel tja in porabil gorivo ter kupil vinjeto. Da o času ne govorim. 

 

To pač gledam, ker vidim da imajo Avstrijci boljšo ponudbo z nižjimi cenami kot pa naša država :D Kjer moraš prav biti na hladnem pogonu, da uloviš set pred ostalimi konkurenti :D Sploh ko se gre za dobre GWP-je.

 

 

 

 

Povezava do prispevka
r3yc reče pred 1 uro:

 

Maš na tistem linku, ki si ga sharal zalogo po različnih poslovalnicah pod artiklom direktno.

Jaz sem kupoval 488GTE za 130 pri njih (pri nas 180al kok) in je pisalo Klagenfurt zaloga 3x. Pridem tja in mi gospa lepo reče ausverkauft. Niso updejtali zaloge, se naredi je rekla. Malo po tistem je šel set ven iz prodaje.

Povezava do prispevka
raven reče pred 17 urami:

Jaz sem kupoval 488GTE za 130 pri njih (pri nas 180al kok) in je pisalo Klagenfurt zaloga 3x. Pridem tja in mi gospa lepo reče ausverkauft. Niso updejtali zaloge, se naredi je rekla. Malo po tistem je šel set ven iz prodaje.

 

Mnja, jz sm za en SW set gledal zalogo cel mesec... in se sploh ni spremenila, potem pa je šlo v dveh dneh iz 15+ na 11, na 9, na 5... panično v Villach... Pridm v Villach, piše samo še 3... Ko pridem v trgovino, sta bila dva na polici, od tega ena škatla demolirana. Tako da, ja... Včasih je tko... Verjetno od trgovine, do trgovine odvisno...

Drugače pa maš zgornji set za 144,35€ na Mimovrste, kar bi itak za benz za smythis verjetno zagonu :) - če še iščeš...
image.thumb.png.de82343373f961013014a80f842cf0ac.png

Povezava do prispevka
Sudat reče Dne, 10. 2. 2023 at 10:19:

Ugl a je gdo tle nameščen v ex prestolnici poimenovani po zrezkiih iin bi mi naerdil eno uslugo nslednji teden in šel nekaj osebno prevzet?

Zal ne... Grem pa na letalisce tja oz. se vracam v sredo (22.2.)

Razn ce mislis zagrebski odrezak :huh: 

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Ta vikend je kocke fest, če se ne motim? 

 

2 vprašanji za lokalce in poznavalce:

 

1. Glede na pretekla leta, je vredno it na izlet do lj z mulci zaradi tega (7 in 9 let)? 

2. Je v bližini šole kak parking? Al je treba avto že prej nekje "odložit" in na bus naprej? 

 

Thanks 🙂

Povezava do prispevka

Kul, se pravi gremo na roadtrip 🙂 Če bo že pol lj pri nas na obali, je edino prav da vrnem uslugo (joke!) 

 

Glede parkinga pa super. Sej da ne bo pomote, nisem ciljal da mora biti đabe, samo pač da je nekje nekaj. Da ne bom uletel tja in ugotovil da so parkingi 20 min v drugi smeri 😁

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...