Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Lenkas reče pred 19 minutami:

dal sm 48gbp s postnino (na uk naslov) za rabljenega, z nacrtom, brez skatle, pa tistimi manjkajocimi delcki

 

refundiral mi je 15, ker je bil nacrt v slabsem stanju k je blo receno, pa vec delov je manjkalo

 

image.png.1aca798ed4342c0fa3a103163f93dd50.png

 

  

kaj si kupil? :D

Velik hedwig, a-wing, marvel figurce, bozickove sanke, story of nian, neke haloween zadeve pa novega malega tumblerja. 
za neki casa bo mir.

Povezava do prispevka

drago :D

 

uceri sm ene 6 ur na bricklinku rihtal da bi kupu, pa mi se kr ni ratal

al me ubije postnina, k ce ma vecino kosov je postnina zih 4.20gbp, al pa ma glih un en prodajalc en kos k je drugac 0.06 za faking 0.95 pa jih rabim 10, pa ma postnino 0.96gbp.

 

zdej sm presaltal na Brick & Pieces ker se fiksna 2GBP postnina in vse najdes po katalogu (po vecini so kocke cenejse kot na bricklink), pa se nove kocke so.

Sam je dolg proces za popizdit ker moras vse eno pa po eno dodat, pa kakih specificnih oz. iskanih zadev ni na zalogi.

 

Sm pisal LEGOtu ce lahko po mailu posljes spisek pa narocis, pa so rekli da ne. Po telefonu pa lahko, me prav zanima kako uziva tist operater, ko mu narekujes 300 razlicnih kock po cifrah.

Povezava do prispevka

sem probal 3bricks za tiste kose katere rabim

 

13.27 eur novi

 

14.81 eur rabljeni

 

hahah, sam ni vsega, manjkajo ene 4 zadeve, vat je skor 5gbp, pa shipping hoce 9gbp

sam ma pa od vseeh UK sellerjev najvec kosov na lagerju od tega kar rabim

 

image.thumb.png.354f9467fcd8a535600145008e302dd1.png

 

3.5 hoce za space fana, pacek

uredilo bitje Lenkas
Povezava do prispevka

tole mi je bilo ekstra hudo k sm popusil

 

https://www.ebay.co.uk/itm/LEGO-21104-NASA-Mars-Curiosity-Rover-CUUSOO-Complete-With-Box-Charity-Auction-/165030957194?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2047675.l2557&nma=true&si=rxRTYQUi3FoKLAS9xuYVN6Xh5L8%3D&orig_cvip=true&nordt=true&rt=nc

 

za 80gbp je sel, komplet, skatla, navodila

 

zdej ga bom partoutal na bricklinku

cena ene 24gbp

 

3bricks hoce 60eur :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...