Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Lenkas reče Dne, 7. 10. 2021 at 17:40:

je dost ponavljanja

 

sam je koncni model res hud

 

 

 

Še eden od meni zgrešenih Legovih setov. Tak model nabaviš od Ravella in izzoveš svojo prstnično spretnost pri sestavljanju ter barvanju.

 

Kolosej izdajo kot sodobno ruševino (???) namesto kot uporaben, življenjski objekt, kakršen je bil pred dvema tisočletjema. Titanik pa je cel in ne tak, kakršnega imamo vsi pred očmi, torej potapljajočega se. Sam bi imel percej raje na mizi resnično dioramo, torej zlomljeno ladjo, stričke in tetke v boju za življenje ... Ampak to sem jazst, dočim bo milijon drugih kupilo itak vse, kar pride z Legovim emblemom.

Povezava do prispevka

Se strinjam z zgornjim komentarjem o Titaniku. Čoln kot čoln, prevelik za igro in premajhen za vse detajle, ki "štejejo". Kje je orkester, kje sta Leonardo in ljubica na premcu, kje je ledena gora zapičena skozi drobovje ladje, kje je čudovita dvorana..... 

 

3/10 lego. 

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 10 urami:

Tak model nabaviš od Ravella in izzoveš svojo prstnično spretnost pri sestavljanju ter barvanju.

 

Upam da tele stvari ne bojo šle čisto v zaton...

Ima pa na srečo muller v aleji kr lepo izbiro!

Sem glih v to temo že limal o tamiye tirpitz :)

Povezava do prispevka
LordFebo reče Dne, 12. 10. 2021 at 11:47:

Ampak to sem jazst, dočim bo milijon drugih kupilo itak vse, kar pride z Legovim emblemom.

Itak. Saj vidiš na prejšnji strani Borisa: "ni mi všeč, zgleda boring za sestavljat, vseeno bom kupil" mentaliteta :D 

 

BTW, kateri sodobni seti so ti kaj dobri? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...