Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2021]


Priporočeni prispevki

Kul je ja. Ful več pozornosti je šlo v špil kot sem najprej mislil, fino so se potrudili in naredili lušten pain tobogan :D Pa ful ki je všeč da so precej ekperimentirali s pristopi. Eno cono nekaj časa igraš slab outlast (kar sovražim), potem greš v drugo cono - v klet - in igraš klasičen RE, potem v žuželka hiši igraš spet neki mal drugačnega, greš en štuk višje v otroške sobe in je totalna horror grozljivka, potem malo Saw igranja, ladja je pa itak en sam throwback akcijskim B cheesom, full frontal z mitraljezom po faci. Moram reči da mi je večina miksa zelo posrečenega.

 

Pa še zmeraj je 10/10 občutek, ko z Mio hodiš po ladji napol posran, z enim 9mm metkom za slabo pištolo, se skrivaš po kotih kot da so frendice glihkar izvedele da imaš onlyfans profil... potem pa najdeš dva healing itema, remote mino in mitraljez s 120 metki pa sam nasmeh čez celo faco, bring it on :)

 

je pa očitno zmanjkal keša za še ene par dodatnih modelov za shamblerje :D

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Jest nisem igral nobenega rezident evila.

Zato, ker ne maram grozljivk in zombiev.

 

Ampak k gledam, kake ocene to pokajo bi vseeno rad enega probal, pa me zanima, katero priporočate tko za beginerja. Aja 7 jih ne bom igral ampak ene 2-3.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 minutama:

Jest nisem igral nobenega rezident evila.

Zato, ker ne maram grozljivk in zombiev.

 

Ampak k gledam, kake ocene to pokajo bi vseeno rad enega probal, pa me zanima, katero priporočate tko za beginerja. Aja 7 jih ne bom igral ampak ene 2-3.

 

RE2R, RE4 (čeprav bo kr zihr remake, k ta je še zmer daleč najboljši RE), RE1 REMASTER, RE5, če boš igral coop.

Povezava do prispevka

Ful je grozen, ampak ne neki ful bolj kot RE 1 R. Slednji ima res epic srhljivo atmosfero in kraljevsko narejen občutek samote in brezupa, kar je nekaj, kar zdaj praktično ne moreš več doseči v AAA naslovu... Ker pač mora vse skoz neki žmigat, te klicat, utripat in se s tabo pogovarjat, da je vse skupaj bolj dinamično in filmsko :D 

 

Ezoterik reče pred 17 minutami:

 

RE2R, RE4 (čeprav bo kr zihr remake, k ta je še zmer daleč najboljši RE), RE1 REMASTER, RE5, če boš igral coop.

 

Nekako takole ja oziroma najprej RE2 R, RE 1 R, RE 7, RE 8, do takrat pride pa že RE 4 R :D  So pa RE 2 R, RE 1 R in RE 7 konkretno grozljivi, ampak jebi ga. Se po kaki uri igranja navadiš pa pol nekako gre :) Support tudi za omembo RE 5 in čizerskega coopa, povsem sem pozabil da ti obstaja še en forumaš, ki dejansko ima enega RL frenda :D  

 

aja @Ezoterik se pa ne strinjam, da je RE 4 daleč najbolši RE. Mislim, da mu je dal RE 2 R kar konkreten run for his money kar se tiče direktne primerjave, enako tudi RE 1 R glede čiste kvalitete igrice ampak pač zelo drugačnega gameplaya. Meni so te trije naslovi zelo zelo skupaj.

Povezava do prispevka

Tudi jaz bi najprej igral RE2R ali RE1R. Moram reči, da mi je mogoče celo RE1R highlight rimejkov, čeprav dvojki ne očitam kvalitete (je bila na Ćamir TOP lestvici leta), ampak preprosto mi je gameplay v RE1R kljub starosti zasnove zelo odgovarjal, sploh ker je dandanes dejansko nekaj posebnega. V svojih letih je izšlo desetine RE klonov, zdaj pa praktično noben, dočim third person shooterje pač še vedno dobivamo. Skratka big up za remake enke

 

Sem igral in obrnil tudi RE5, zelo cool in cheesy CO-OP, žal pa je to tudi edini highlight te igrice. Za igranje s frendom: zelo za, za igranje solo: zelo proti :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 22 minutami:

Ful je grozen, ampak ne neki ful bolj kot RE 1 R. Slednji ima res epic srhljivo atmosfero in kraljevsko narejen občutek samote in brezupa, kar je nekaj, kar zdaj praktično ne moreš več doseči v AAA naslovu... Ker pač mora vse skoz neki žmigat, te klicat, utripat in se s tabo pogovarjat, da je vse skupaj bolj dinamično in filmsko :D 

 

 

Nekako takole ja oziroma najprej RE2 R, RE 1 R, RE 7, RE 8, do takrat pride pa že RE 4 R :D  So pa RE 2 R, RE 1 R in RE 7 konkretno grozljivi, ampak jebi ga. Se po kaki uri igranja navadiš pa pol nekako gre :) Support tudi za omembo RE 5 in čizerskega coopa, povsem sem pozabil da ti obstaja še en forumaš, ki dejansko ima enega RL frenda :D  

 

aja @Ezoterik se pa ne strinjam, da je RE 4 daleč najbolši RE. Mislim, da mu je dal RE 2 R kar konkreten run for his money kar se tiče direktne primerjave, enako tudi RE 1 R glede čiste kvalitete igrice ampak pač zelo drugačnega gameplaya. Meni so te trije naslovi zelo zelo skupaj.

 

To je dost osebna lestvica, ker pač men horror ne sede preveč (oz. sm ogabna pička), RE4 je v tem oziru pač najboljši mix med vsem. Najbolj akcijska je itak 6ka, 5ka je mela men res dobr coop, RE1 sm pač z muko obrnu, ker sm se prevečkrat usral v hlače :D Dvojka je bla tud na meji, sam ta tanov remake je bil dovolj ok. 

 

RE7 pa izbjegavam.

Povezava do prispevka

jp men je to u bistvu del gušta, kok so si RE-ji u bistvu različni med sabo

 

RE 2 R - najbolj "pure" survival horror, super izgleda in se igra, ima vse old school survival elemente ampak se še vedno relativno hitro igra, zraven je pa napet in adrenalinski ko prasica 

 

RE 4 - akcijski horror tobogan, špila se že napol ko Gearsi, carske lokacije, akcija, tempo, eni najbolje narejenih nasprotnikov v seriji, nasplošno odfuk all over the place od špila

 

RE 7 - počasen FPS horror shooter, ki se prestavi v prvoosebni horror žanr in znotraj tega žanra nameša vse, od počasnega horror survivala do outlast skrivajna in FPS akcije

 

RE 1 R - neki čist posebnega, dinozaver iz preteklih časov, statičen, počasen ko svinja, štorast, ampak obenem NORO hud špil tudi zaradi omejenega lika in počasnega tempa in občutku nemoči, ob katerem ti zaledeni kri v žilah

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 urama:

Jest nisem igral nobenega rezident evila.

Zato, ker ne maram grozljivk in zombiev.

 

Ampak k gledam, kake ocene to pokajo bi vseeno rad enega probal, pa me zanima, katero priporočate tko za beginerja. Aja 7 jih ne bom igral ampak ene 2-3.

RE1 remake, RE2 Remake, RE4. To je to. Smetana. Nimaš kej falit.

Povezava do prispevka

Končno naredu zadnji Gauntlet of Strength pri Sekiru. Mislim, da sem tole ponavljal ene 20krat.

Posnel sem samo zadnjih 6 bossov. Koncentracija pada premo sorazmerno s približevanjem koncu lol. Kjer faking bottler sem XD

 

Pol sem šel za foro enga Demon Bell powered Inner Isshina in je očitna razlika, ker sem sproščen. XD

 

Naslednji challenge: Mortal Journey Gauntlet + No Kuro's Charm + Demon Bell :mafija:

(Samo ugotoviti moram kje zavraga sem v NG+3, da lahko obrnem igro in začnem novo brez Charma lol).

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

@Šimšalamima Huhu, zadnje dni malo stisnem Lonely Mountain (z DLC-jem) med pavzami. Fak mi je postala huda igrica, kar zenovsko divjam po gori, žena zraven se samo smeji, zakaj tako divje špilam neko indie igrico, kjer voziš kolo po gori, ko mi prinaša sojin napitek za zafilat veganske vnose. Čisto zen igrica, mega hvala, da si jo toliko hvalil, drugače je ne bi sprobal. Prvič sem jo par mesecev nazaj, ampak sem hitro odnehal, zdaj pa sem si rekel "ajde sprobam še enkrat" in od takrat sem hooked. Sem fan.

Povezava do prispevka

Ma ja za Artorija sem se moral nabildat, sicer mi je bila Brass oblekica najbolj všeč, za zmajčka sem pa obelkel Gold-Hemmed Black Set, pač ker ogenj in sem naredil en poskus in mi je kar šlo, mogoče še en dva udarca pa bi bi bilo konec... sam mi je preveč podkuril in sem šel spat ;)
Je pa fajn bos tekat naokoli... tek po žerjavici, pa te scene :P
 

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 1 uro:

@Šimšalamima Huhu, zadnje dni malo stisnem Lonely Mountain (z DLC-jem) med pavzami. Fak mi je postala huda igrica, kar zenovsko divjam po gori, žena zraven se samo smeji, zakaj tako divje špilam neko indie igrico, kjer voziš kolo po gori, ko mi prinaša sojin napitek za zafilat veganske vnose. Čisto zen igrica, mega hvala, da si jo toliko hvalil, drugače je ne bi sprobal. Prvič sem jo par mesecev nazaj, ampak sem hitro odnehal, zdaj pa sem si rekel "ajde sprobam še enkrat" in od takrat sem hooked. Sem fan.

Sem si v bistvu premislil, ker sem lih delal en "no crash challenge" in se na zadnjem ovinku zabil v drevo. Zanič igrica, 3/10, spizdi s takimi predlogi Šimša

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...