Skoči na vsebino

Raspberry pie / arduino


G-Man

Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 4 urami:

True, nekaj casa je un third party YouTubeTV app delal brez oglasov in je bilo zivljenje lepo, glih par tednov nazaj pa BAM, unskippable add po faci, najprej nism bil sure kaj se dogaja, sm mislu da sem napacen app mel zagnan ampak zal ne.

Tale?

GitHub - yuliskov/SmartTubeNext: Ad free app for watching tube videos on Android TV boxes

 

 

Povezava do prispevka

Verjetno vanced (https://vancedapp.com/). Pihole ti drugače ne bo ustavil oglasov na YT, ker je samo blokira določene DNS domene, medtem, ko se videi in oglasi na YT vrtijo preko istih domen (torej če blokiraš oglase, boš tudi ostale videe). Na PC/Macu se da to lepo rešit z uBlock Origin in podobnimi extensioni, na TV oz. preko Android appa je pa to žal nemogoče.

Povezava do prispevka

Nekaj takšnega, da. Razlike so npr.še v tem, da ublock deluje samo v tem browserju, medtem, ko pihole deluje za celotno omrežje (telefoni, tablice..). Pihole blokira tudi requeste ostalih aplikacij, ki telefonirajo domov, kar lahko v nekaterih primerih podre kakšno funkcionalnost. Jaz uporabljam oboje, predvsem zaradi YT oglasov.

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

A je že kdo uporabljal/uporablja RPi kot bluetooth receiver, da ima potem priklopljenega na feršterkerijo za predvajanje muzike, kot imajo te funkcije vsi prenosni zvočniki? 

 

Štimal preko 100 in 1 vodiča na RPi2B z BT modulom HC-06.

Ne trzne, pa da se ubiješ.

Povezava do prispevka

Jz sm ga imel nekaj casa za castat glasbo gor z maca. Povezan prek utp kablov je bil se kar reliable, ampak kvaliteta zvoka je bla pa ogabna. Pa res,casi ko sem nil obcutljiv na kvaliteto zvoka so dalec, slusalke mam na BT, ampak ta kvaliteta je bla pa totalen shit. 

Povezava do prispevka
Mrhovinar reče Dne, 7. 5. 2022 at 9:59:

A je že kdo uporabljal/uporablja RPi kot bluetooth receiver, da ima potem priklopljenega na feršterkerijo za predvajanje muzike, kot imajo te funkcije vsi prenosni zvočniki? 

 

Štimal preko 100 in 1 vodiča na RPi2B z BT modulom HC-06.

Ne trzne, pa da se ubiješ.

 

A kaj takega? https://www.balena.io/blog/turn-your-old-speakers-or-hi-fi-into-bluetooth-receivers-using-only-a-raspberry-pi/

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 1 uro:

 

Ta tutorial in še precej drugih, brez sadov. Neuspešno. Noče se povezat telefon z RPijem.

Ni mi pa za kupovat RPi4, ker je to zopet 55€ za neko loterijo, al bo al ne bo varianto...

Skratka, RPi2B z baleno, moode in volumiom ne deluje.

Povezava do prispevka
Mrhovinar reče Dne, 7. 5. 2022 at 9:59:

A je že kdo uporabljal/uporablja RPi kot bluetooth receiver, da ima potem priklopljenega na feršterkerijo za predvajanje muzike, kot imajo te funkcije vsi prenosni zvočniki? 

 

Štimal preko 100 in 1 vodiča na RPi2B z BT modulom HC-06.

Ne trzne, pa da se ubiješ.

mogoce ma kaj s tem ker je HC-06 BT verzija 2.0+

vecina naprav dandanes je pa vsaj v 4.2, ce ne 5.0...

 

malo pobrskaj za kompatibilnostjo

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 11 urami:

mogoce ma kaj s tem ker je HC-06 BT verzija 2.0+

vecina naprav dandanes je pa vsaj v 4.2, ce ne 5.0...

 

malo pobrskaj za kompatibilnostjo

 

Fuknu stran, se ne jebem več s temi smetmi, ker nikoli nič ne dela oz. dela dan/dva in crkne.

Nabavil namesko napravico za 30€, ki dela plug-n-play.

Kolega mi je ponujal, da pridem k njemu testirat RPi4, ampak se mi prav ni več s tem za ukvarjat, kljub temu, da potencialno dobiš superiorno kvaliteto zvoka napram tej napravici, preko katere trenutno poganjam Spotify.

Povezava do prispevka
  • 5 mesecev kasneje...
  • 11 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...