Skoči na vsebino

Love, Death & Robots


cin der

Priporočeni prispevki

  • 11 mesecev kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Uuuf, all in all, dobra sezona! Dejansko sem uzival v vseh epizodah, vizualno najlepsa mi je bila tista s konkvistadorji, kot celota pa mi je najbolj dogajala tista Cthulhu nekaj nekaj.

 

Podgance in medved epizodi pa laugh out loud funny.

Povezava do prispevka

@kmetek v kakšnem smislu ti ni jasno? Glede zgodbe? Tukaj ne vem, kaj bi ti svetoval. Vsak del je pač svojevrstna smiselno zaključena celota in to je to. Meni osebno zelo kul in čeprav so res kratke epizodice, ti vsaka zase ponudi veliko v razmislek. 

Meni je poleg dobrih zgodb (ki jih je avtorjem uspelo prikazati v tako kratki minutaži) še prav posebej super variacija vizualnih stilov. Z vsakim naslednjim delom namreč nestrpno pričakujem, kakšna bo tokrat grafična predstavitev.
Je pa res, da epizode pač nihajo po kvaliteti. Ene so über top, druge tako-tako, načeloma pa v prvi sezoni še nisem naletel na eno, ki bi jo lahko označil kot "brezveze". Res mi je super ta serija! 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...