Skoči na vsebino

Love, Death & Robots


cin der

Priporočeni prispevki

Vse_je_najslabse reče pred 3 urami:

Dejansko mi mejka sense, zakaj mi je moški deloval neki nenavadno - črnc je igral belca.

 

No nisem toliko pozorno gledal ta del, ki mi je bil res čuden. A zdaj vidim zakaj mi je bil ta lik Jibaro nenavaden, samo si nisem znal razložiti zakaj in se tudi nisem poglobil zaradi preveč čudne animacije polne tresavice in vibracij.

 

Po tem posnetku BTS pa mi je vse jasno.

 

No kakorkoli, zadnji del Jibaro bo od vseh epizod 3. najslabši del. Preveč flashy, tresav, in v konfliktu med realnostjo ter unchanny territory, ko prav možgani zapadejo v konflikt med realnim in digitalnim. Ga niti nisem mogel gledat drugače kot s preskakovanjem da sem čimprej prišel do konca.

 

 

 

uredilo bitje Henrik
Povezava do prispevka

Uh, kako smo si različni. Meni pa je bil ravno Jibaro eden najboljših delov. Res močna čustvena zgodba, super dobra animacija, kadriranje, zvok.. Prav poseben feeling sem imel med ogledom, nekaj zelo umetniškega je bilo prisotno. In pa seveda občutek žalosti in potrebe po ljubezni za vsako ceno. 

Treasavica in vibracije so seveda narejene namerno.  Ker je povsem v skladu z zgodbo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...