Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jaz se tudi ne spomnim, da bi kdaj spoznal "pravo" gejmerko. Ajde, ženske so občasno kaj špilale ali pa poskusile na mojih kompih/konzolah. Nikoli pa ni bilo nobene, ki bi bila resnično predana. Še najdlje je prišla moja bivša žena (spoznala sva se preko IRC-a), ki je imela kar konkretno obdobje igranja Sims iger (mislim da takrat še 1 in še bolj 2). Pa eno iz primorske sem poznal, ki je zelo oboževala neko znano igro na PS konzoli (mislim da na dvojki). Nekaj s sabljanjem in svetlolasim dolgolascem, ki je bil glavni lik. Večina drugih žensk (povprečno in na hitro rečeno), pa je bila bolj za kakšne kratke seanse v tetrisu, hitri rundi v športu (fifa, nba, odbojka, občasno celo kak boks)... Aja, pa tiste Dance igre so kar rade igrale/plesale :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 48 minutami:

Kje sploh vi spoznavate gejmerke.. jaz ene nisem spoznal v lajfu...


Mojo sem spoznal decembra 2017 na eni konvenciji v Ljubljani.
Saj na konvencijah sem že prej velikokrat hodil, ampak takrat je očitno naredil veliki "klik".
Na njej sem imel svojo Switch konzolo, kvazi svoj lasten "štant", da kao predstavim to reč obiskovalcem te konvencije  in čez nekaj trenutkov je ona prišla naokoli.
Čist spontano sem jo vprašal, katere igre je igrala in me je presenetla, da je prešpilala skoraj iste iger kot jaz!
Prevrtimo skoraj pol leta naprej in postala sva par.
Tak da zase lahko trdim, da sem spoznal nekaj zanimivih obrazov in tudi punco preko teh anime/igričarskih konvencij.
Zdaj, ko je virus na pohodu, so stvari bistveno težje. Ma tudi to bo šlo enkrat mimo. Upam.

 

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

@bigboss ti meni deluješ kot tak extreme basement dweller, uno vampir PS4 edition, gejmat do 05:00 in potem spat do 13:00, nekak dvomim da imaš sploh stika z neko organizirano človeško družbo :D:D @dacapo je pa itak fotr :D  Tko da IMO mal popačita vzorec, hehehe

 

Se pa strinjam s Kraljem krčevin Executorjem, da so razne fantasy / gaming konvencije kr ultimate proper plac za spoznavati gejmerke (mislim, sej je logično). Kar se pa mladih punc tiče (<25 let) smo se pa itak že menili, da imaš ogromen delež, ki jim je gaming ful jaka oblika preživljanja prostega časa. V kakih ZDA ali UK, da ne omenjamo Japonske ali Kitajske, pa imo že težje trofniš ne-gamerko :D 

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 19 urami:

Na njej sem imel svojo Switch konzolo, kvazi svoj lasten "štant", da kao predstavim to reč obiskovalcem te konvencije 

Torej si v bistvu na konvenciji fural reklamni Switch štant?

 

Sam da nisi bil plačan od Nintenda,

po možnosti si še sam plačal štant,

pa da Nintendo ni dal niti zastonj robe,

pa da Nintendo v bistvu sploh ni vedel, da se mu s štantom na konvenciji reklamira najnovejšo konzolo :D.

 

Nintendo marketing team 5d move. 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 53 minutami:

Torej si v bistvu na konvenciji fural reklamni Switch štant?

 

Sam da nisi bil plačan od Nintenda,

po možnosti si še sam plačal štant,

pa da Nintendo ni dal niti zastonj robe,

pa da Nintendo v bistvu sploh ni vedel, da se mu s štantom na konvenciji reklamira najnovejšo konzolo :D.

 

Nintendo marketing team 5d move. 

 

Plačal nisem nič, @Chenier_. Razen, če steješ, da sem igre kupil že prej, ampak te so bile mišljene za “interno zabavo”, ne za razkazovat na štantu. Tudi z organizatorji sem se zmenil, da je to vse prostovoljno, brez vplačila štantnine, pridobljenih cekinčkov s promocijo ali česarkoli podobnega, kar bom naredil. 

Nintendovo robo (nalepke, prospekte, itd.) sem dobil povsem zastonj na eni drugi inozemski konvenciji, ker jim je tovrstno robo preveč ostajalo. Vse se je poklapljalo.

Ajde, mogoče samo s prostim časom sem bil pa res oskubljen. Ali pa ne, ker sem to preprosto naredil za to, da bi Slovenceljkom pokazal tole prvosvetovno čudo?! Kdo ve...

 

In na koncu se je splačal, ker sem dobil gejmersko bejbo. Mislim, da je bilo vredno na koncu :) 

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 17 minutami:

Plačal nisem nič, @Chenier_. Razen, če steješ, da sem igre kupil že prej, ampak te so bile mišljene za “interno zabavo”, ne za razkazovat na štantu. Tudi z organizatorji sem se zmenil, da je to vse prostovoljno, brez vplačila štantnine, pridobljenih cekinčkov s promocijo ali česarkoli podobnega, kar bom naredil. 

Nintendovo robo (nalepke, prospekte, itd.) sem dobil povsem zastonj na eni drugi inozemski konvenciji, ker jim je tovrstno robo preveč ostajalo. Vse se je poklapljalo.

Ajde, mogoče samo s prostim časom sem bil pa res oskubljen. Ali pa ne, ker sem to preprosto naredil za to, da bi Slovenceljkom pokazal tole prvosvetovno čudo?! Kdo ve...

 

In na koncu se je splačal, ker sem dobil gejmersko bejbo. Mislim, da je bilo vredno na koncu :) 

Glede na to, da si dobil bejbo, je itak mega value

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...