Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 32 minutami:

 

e to vam jaz pravim - če še gamer ne ve, da je XSS dejansko precenjen podhranjen drek, kako bo vedla neka bakica/mamica/teta/pedofil, ki kupuje darilo za otroka.

prebrisano je to Microsoft izpeljal

 

This.

 

Tolko smo spamali neke benchmarke, digital foundry je delal analize, koliko bo RDNA 1 TFLOP v primerjavi z GCN itd... Pa še vedno folk ne ve niti osnove.

 

 

Par zadev:

 

-   1 teraflop na novi konzoli je približno toliko, kot na 1,5 teraflopa na prejšnji generaciji, kar pomeni, da bo novi PS5 približno 4x močnejši od PS4pro in to samo grafično, kje je tukaj še procesor in disk.

 

-  1TB xbox diska ni isto 1TB PS5 diska, ker PS5 ima namenski ASIC, ki bo dekompresiral podatke, to pa počel tako hitro, kot 5 moderni procesorjev. To pomeni, da če bo ena igra na 60GB na xboxu, bo lahko a PS5 samo 40GB recimo, ker bodo manj pomembni podatki zazipani.

 

-  Kljub temu, da ima manj diska, bo PS5 imel bistveno manj težav s prostorom, kot XBox, ker boš na PS5 lahko prilopil, kakršenkoli disk, medtem ko boš na xboxa samo njihovega zelo dragega in še to mislim, da samo enega, pa ps5 pa pač vse. In boš imel 4 TB zunanjega na katerem boš imel vse PS4 igre in ostal indie crap. Na notranjem pa samo next gen.

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 urami:

Imo cena 399€ in 499€  DualSense: 80€

 

Launch igre: Spiderman: Miles Morales in Demon Souls ter prednaložen Astrobot Playroom

December 2020: Sackboy: A Big Adventure in Destruction AllStars

Januar 2021: GT7 in Returnal

Februar 2021: Ratchet & Clank: Rift a Part

Marec/April 2021: HZD Forbidden West

 

+ PS5/PS4 Ghost of Tsushima Legends

 

PS5/PS4 The Last of Us Factions/Multiplayer

 

Pa Sony še ni pokazal vsega :)

 

ERFt9TG.png

 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 19 minutami:

Špekulacije so, da je Uncharted prequel kjer bomo igrali kot Sully !

Carsko če je res :D


Če ne bo ostalo samo pri špekulacijah, sem takoj pripravljen na pre-order igre :) 
Materiala je ogromno in Sully mi je res top lik (v smislu celotnega "pop corn" Uncharted seriala).
Že samo iz tega wiki_fan navedka lahko avtorji sestavijo konkretno igro: - glavna zgodba, en ali dva flashbacka iz otroštva, nekaj več flashbackov službovanja v vojski...  mmmmmm. Kot pravim, materiala je za celo novo trilogijo! ;)  

 

Navedek

 

Victor Sullivan was born in 1951. As a child, he shared a difficult relationship with his lousy father, and as a result, he never developed a desire to raise a family of his own. As a young adult, Sullivan served in the US Navy, although he was later dishonorably discharged for running illegal scams. Sullivan entered the criminal business, where he operated as both a smuggler and free-lance thief, accepting contracts from clients without asking too many questions, although he bared a tendency of double-crossing them.

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 21 urami:

Imo cena 399€ in 499€  DualSense: 80€

 

Launch igre: Spiderman: Miles Morales in Demon Souls ter prednaložen Astrobot Playroom

December 2020: Sackboy: A Big Adventure in Destruction AllStars

Januar 2021: GT7 in Returnal

April/Maj 2021: Ratchet & Clank: Rift a Part

September 2021: HZD Forbidden West

Fixxed

Povezava do prispevka

A že kdo ima kakšno idejo glede tega, kako bo dobil konzolo na day1 oz. tik ob releasu?

 

Glede na zdravstveno stanje Evrope, mi ravno ni do tega, da bi se s folkom drezal in gužval sredi novembra, ko odpre kak Mediaworld/Gamestop in/ali UniEuro. Tako, da bom tokrat najbrž kar online naročil, samo kurc, ki ne bi potem izvisel.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 17 minutami:

A že kdo ima kakšno idejo glede tega, kako bo dobil konzolo na day1 oz. tik ob releasu?

 

Glede na zdravstveno stanje Evrope, mi ravno ni do tega, da bi se s folkom drezal in gužval sredi novembra, ko odpre kak Mediaworld/Gamestop in/ali UniEuro. Tako, da bom tokrat najbrž kar online naročil, samo kurc, ki ne bi potem izvisel.

bo treba prednarocit

 

pri Unieuro lahko narocis prek spleta, dobis stevilko narocila in pol gres lepo tam iskat.. perjetno tudi drugje

 

ma dvomim, da bo neka guzva, sam ja nikoli ne ves.. mene bolj skrbi, da ne bo dovolj kosov

Povezava do prispevka

"uf ja ti ki imaš znake bolezni, kar naprej"

 

itak 

 

še za 20€ ti dajo en AAA tittle po izbiri pa pustijo ti prodat 1 kontroler na licu mesta

 

Navedek

iskreno bi konzolo rad mel ze zjutri ko je mulc v vrtcu haha, tko da ce bo kaka local trgovina ponujala prevzem ze zgdaj zjutraj, bom lepo skenslal amazon in se sprehodil do trgovine.

eh, chill, itak boš potem to konzolo gledal minimum naslednjih 7 let :D

jz sm neki sanjal da bi dopust vzel da bi se iglal al neki sam pol sm se zavedu zgornjega stavka

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Feget reče pred 29 minutami:

V bistu kar dobra taktika za rushanje day one na ps5 je, da prideš tja ves v kurcu, kašljaš v folk, pljuvaš zeleno slino in se delaš kot da boš crknil. Po mojem te hitro spustijo naprej (ali pa prefukajo):rofl:

 

posnemi se kot to narediš in uploadaj na gaytube:D

Povezava do prispevka
nekdo reče pred 21 minutami:

Kakšen je smisel hitet, kolikor sem gledal na začetku ne bo nekih iger. Edina zanimiva stvar je hzd2, ki še ne bo letos. 

Različni razlogi

 

Če si bigboss82, da lahko day 1 opišeš fight s final bossom v Demons Souls Remastered

 

Če si Slinch kupiš tri izvode, da bo za flipat day 1 edition za 20 € profita

 

Če si DaCapo, ker imaš še 507 € na računu in je naslednja plača že čez 5 dni - safe

 

Itd.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

"uf ja ti ki imaš znake bolezni, kar naprej"

 

itak 

 

še za 20€ ti dajo en AAA tittle po izbiri pa pustijo ti prodat 1 kontroler na licu mesta

 

eh, chill, itak boš potem to konzolo gledal minimum naslednjih 7 let :D

jz sm neki sanjal da bi dopust vzel da bi se iglal al neki sam pol sm se zavedu zgornjega stavka

Mas res, sem tud razmislal o dopustu, ga morem ponucat se malo morje, sam ga bom raj bl koristno uporabu.

 

Drgac mam bl ta urge za day one ce jih slucajno zmanka zarad manjse zaloge.

Povezava do prispevka

Sony has reached out to GamesIndustry.biz with the following statement denying the Bloomberg report:

 

“While we do not release details related to manufacturing, the information provided by Bloomberg is false," the statement reads.

 

"We have not changed the production number for PlayStation 5 since the start of mass production."

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...