Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Tega nisem vprašal :D

Sam po moje ne vem če bom šel v tako varianto ne glede na dobavljivost. Demon Souls me še nekako zanima, ostalo od launch naslovov pa čisto nič.

Se mi zdi, da bom raje počakal na kak console only deal in pol nabijal PS4 backlog (wishful thinking lol). Razen če vmes uleti Cyberpunk in pol vzamem to poleg DS.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

pizda stari jaz ne vem kaj bom igral.. destiny2, cyberpunk, DeS, gt7 (dvomim da bo)... COD

tezka bo.. pac ps5 morem nabavit zaradi destiny2.. ze tako mi gre na kruac, da bom moral cakat en teden, da pride ps5, ker sem bil pameten in prodal ps4 pro..

ma dobro je.. mogoce bom cedil in si kupil xbox tisti teden.. sam kaj.. lahko igram sam COD na njem...

 

ne vem.. bomo vidli

Povezava do prispevka

FFXVI nc tazga

Spidermož negro - 1080p stream mogoce ne delivra, ampak vizualno nc k nebi PS4 zmogel

harry pootter zgleda  k igrica iz BOSNE

cod, skriptane michael bay scene pa pederski gameplay za gojce

resident evil je kul

deathloop kvajsvem

hitlerworld soulstorm not my cup of tea

five nights at freddys - ne vem kaj gledam

Demon's Souls ni blo release date at launch = IMAM AIDS

fortnite - prosim ubijte me

ps+ collection? dobesedno nc ne vemo a bojo vse te igrice delale BC in je to sam monetarni kondenz za une k so zamudil te naslove, sony = feget

(btw med igricami se hvaljo z battlefield 1, igrico ki jo je igral samo en clovek na svetu, bessie)

(ampak ok bloodbourne, loh bi sam 30 minut tega kazal pa bi bil sold for ps5)

cena 499/399 loh bi blo bols

12 november izid USA, 19 november izid evropa

God of War: Ragnarök, kr 2021 pa edin kar majo za pokazat je font, bv

 

btw govorimo o 2160p konzoli, v naprej pripravljeni youtube trailer je pa 1080p, sony = smetarji

 

razocaranje

 

RT na PS5 bo dost entry (peasant) level , neki na nivoju dve let starih midrange nvidia graficnih

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 4 urami:

(btw med igricami se hvaljo z battlefield 1, igrico ki jo je igral samo en clovek na svetu, bessie)

:fun: LOL to ni čisto res še danes BF1 igra več folka kot battlefield 5, največ jih pa še vedno igra battlefield 4 ;) ... no vsaj nekaj časa nazaj, ko sem gledal ene statistike je bilo tako. Nisem pa nebene BF igral že nekaj časa :unsure:

Nimam nobenih velikih pričakovanj z next gen igrami, BF so itak čist zavozil, upam, da zrihtajo, nabavil bom pa itak obe konzoli.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 6 urami:

FFXVI nc tazga

Spidermož negro - 1080p stream mogoce ne delivra, ampak vizualno nc k nebi PS4 zmogel

harry pootter zgleda  k igrica iz BOSNE

cod, skriptane michael bay scene pa pederski gameplay za gojce

resident evil je kul

deathloop kvajsvem

hitlerworld soulstorm not my cup of tea

five nights at freddys - ne vem kaj gledam

Demon's Souls ni blo release date at launch = IMAM AIDS

fortnite - prosim ubijte me

ps+ collection? dobesedno nc ne vemo a bojo vse te igrice delale BC in je to sam monetarni kondenz za une k so zamudil te naslove, sony = feget

(btw med igricami se hvaljo z battlefield 1, igrico ki jo je igral samo en clovek na svetu, bessie)

(ampak ok bloodbourne, loh bi sam 30 minut tega kazal pa bi bil sold for ps5)

cena 499/399 loh bi blo bols

12 november izid USA, 19 november izid evropa

God of War: Ragnarök, kr 2021 pa edin kar majo za pokazat je font, bv

 

btw govorimo o 2160p konzoli, v naprej pripravljeni youtube trailer je pa 1080p, sony = smetarji

 

razocaranje

 

RT na PS5 bo dost entry (peasant) level , neki na nivoju dve let starih midrange nvidia graficnih

 

 

Lol

 

Drugace ce je Harry Potter isti spil kot tu, ma drugace potencial za bit legendary game:

 

 

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

ACS Sony ima odprta prednaročila, prednost imajo tisti ki dajo 50€ avansa. 

 

 

Sem klical in vprašal ali dobim večjo prednost, če plačam celoten znesek v naprej, pa so mi odgovorili, da ni šans. Imajo 350 prednaročil, celotna Slovenija pa naj bi dobila ene 300 kosov (ACS ene 30).

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...