Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

JediEagle reče pred 1 uro:

Igabiba klicala in poslal predračun:

 

long story short:

- če ne morejo dobaviti, vrnejo keš

 

Sem plačal :ninja:

 

Sem zdaj še jaz plačal (kar s paypalom, ki sem lih mel neke fundse gor, čeprav je konverzija iz funtov fino zapekla), pa vidim da se mi je nardil nov order number, za ene 40 višji od jutranjega naročila. Pomoje bodo kar po teh razvrščali, upam da sem in.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 13 urami:

pizda stari jaz ne vem kaj bom igral.. destiny2, cyberpunk, DeS, gt7 (dvomim da bo)... COD

tezka bo.. pac ps5 morem nabavit zaradi destiny2.. ze tako mi gre na kruac, da bom moral cakat en teden, da pride ps5, ker sem bil pameten in prodal ps4 pro..

ma dobro je.. mogoce bom cedil in si kupil xbox tisti teden.. sam kaj.. lahko igram sam COD na njem...

 

ne vem.. bomo vidli

Destiny 2 bo na Xbox Series S tekel gladko in super. Ne rabiš PS 5 boš imel itsk samo 60 FPS max na Destiny-u kot na Series S. Samo grafa bo boljša to je pa tud vse. 😊

Povezava do prispevka

Igabiba pravi:

 

"Dnevno pošiljamo število prednaročil na Sony. Sony šteje prednaročilo veljavno le, če je tudi plačano (zaradi tega smo tudi odstranili možnost plačila po povzetju).

Na day 1 se pričakuje zelo omejena količina konzol in trudimo se, da bomo zagotovili konzolo vsem, ki so oddali prednaročilo."

Povezava do prispevka
Goblin reče Pravkar:

Danes sem dobil potrjeno količino PS5 konzol, če bi vedeli kakšne številke so, bi se zjokali :sick: Še dobro, da smo mencali.

A lahko glede na svoje cifre približno poveš, koliko jih je v Sloveniji? A je bila cifra 300 približno realna? 

Povezava do prispevka

Ma skoraj prepričan sem, da bo še na voljo do izida. Sony je rekel, da bo več konzol na voljo day1 kot za PS4.

 

Ne verjamem, da so dali na trg le toliko konzol, kolikor se jih je na amazonu pa pri ostalih velikanih prodalo v eni sami minuti. Ne dnevu, ne uri, temveč v minuti. Pa v tujini so mesta, ki imajo populacije kot za več naši držav. Večja težava so botterji/scalperji, ki preprodajajo, pa friends & family retailerjev, kjer pohopsajo še tistih malo, ki je na voljo, preorderi pa so tako zaman. Ne vem zakaj je težko nardit en sign up sistem, kjer se lepo vidi, kateri si na vrsti in maš fix zaporedno število, trgovc pa objavi predvideno število dobave. Tako točno veš kolko imaš možnosti in nisi čudežno prehiten od frendov/znancev uslužbencov retailerjev.

Povezava do prispevka

PS5 release se meni zdi na polno rushed, ker pač pride seX novembra. Jaz kupim, ko pride God of War II; teaser 'pridem 2021' pa - vsaj na prvi ogled - tak marketing bullshit, da so me kar malo ujezili. Vsi vemo, da je Kratos klasičen marec, ko je ravno še tri mesece za beach body ... Če bo do takrat, kapo dol in pripravim lubrikant.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 29 minutami:

Ne vem zakaj je težko nardit en sign up sistem, kjer se lepo vidi, kateri si na vrsti in maš fix zaporedno število, trgovc pa objavi predvideno število dobave. Tako točno veš kolko imaš možnosti in nisi čudežno prehiten od frendov/znancev uslužbencov retailerjev.

 

tko je tezko delat FOMO pa hype 

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 23 minutami:

korona jih je sjebala pri proizvodji in distribuciji, zato se zdi rushed. siceršni datum izida ni nekaj kar so iz riti potegnili, če se je že juhuhu vnaprej vedli da bo na cajt proti koncu leta.

ubistvu težav s proizvodnjo ni, je pa orjaško povpraševanje, občutno večje kot je bilo za PS4

Povezava do prispevka

Ful se množimo in standard se v manj razvitih državah hitro dviguje. Tako da vedno več folka si lahko privošči PS5.

 

Če sem prej rekel, da bo na za vsakih 100 folka,  ki bi takoj kupil PS5 eden na voljo, zdej popravljam na 1000:1 (vsaj v Sloveniji), pa verjetno bo cena na ebayju par tisoč evrov.

uredilo bitje Goblin
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...