Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 7 minutami:

Ne, sej ima prav. Nezmožnost, da počakaš na nekaj, je dejansko zelo močan signal šibkega uma in overall nižje mentalne moči (prosto po Danielu Kahnemanu :D

Dobro, to je valjda res. Jaz sem se zgražal nad naslajanjem.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Galko reče pred 28 minutami:

Ne obračaj, Gojc.

 

Če si želiš igrati day 1 PS5 igrice in za to plačaš normalno ceno = normalen um.

 

Če si želiš igrati day 1 PS5 igrice in za to plačaš "par tisoč eur" = šibek um.

Ja valda

 

Samo pomoje da jocker forum forumaši se lih ne bodo skeširali več kot zastavljenih 500 € 

 

Razen mogoče Slincha, ampak on bo na koncu z nakupi verjetno na +1000 €, tako da je hardly relevantno :D 

Povezava do prispevka
Goblin reče pred 59 minutami:

Če sem prej rekel, da bo na za vsakih 100 folka,  ki bi takoj kupil PS5 eden na voljo, zdej popravljam na 1000:1 (vsaj v Sloveniji), pa verjetno bo cena na ebayju par tisoč evrov.

 

No ja, par tisoč je malo močna, trenutno se gibljejo prodane nekje 650-700 za disc verzijo.

 

Drugače a te cifre okrog količin, ki jih omenjaš, letijo na vse slo retailerje? Kolikor sem malo poklical okrog je videt, da vas ne zalaga vse isti dobavitelj, ali?

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 1 minuto:

Razen mogoče Slincha, ampak on bo na koncu z nakupi verjetno na +1000 €, tako da je hardly relevantno :D 

 

Čist premalo safe bet, da bi šel zalagat neke večje vsote :D Če dobim zase, bom čisto happy camper. Ajde, če se res zgodi, da pred relisom začnejo padat 1,5k + zneski (kar močno dvomim), pol ga gladko zdilam in počakam tisti mesec ali dva, samo to je res tako, zelo zelo long shot.

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 1 uro:

ubistvu težav s proizvodnjo ni, je pa orjaško povpraševanje, občutno večje kot je bilo za PS4

 

Bejž ga lomt. Sploh se ne spomnim da bi na Joker forumu bil kak interes za PS4 ob izidu. Mene je zagrablo šele dan dva po uradnem izidu in sem šel ponj v Italijo. PS4 ni bil BC, ob izidu si lahk igral pa kaj? Knack, AC: Black Flag  in Killzone Shadowfall. Prve pol leta sem pa potem igral 3/4 časa igre na PS3... :D

 

Povezava do prispevka

Meni osebno je PS5 precej bolj smiselen day 1 nakup kot mi je bil PS4. Ena stvar je BC, ki je HUGE deal v mojem primer (pač dejansko ne bi rabil več PS4), druga stvar so pa napovedani špili. Za PS5 je že zdaj napovedan Demos Souls R, HZD 2 in GOW 2, vse troje 90+ roba, če bo šlo vse po planu. Za PS4 smo morali na prvo proper ekskluzivo - Bloodborne - čakati 1 leto in pol pa še multiplat naslovi so bili kisli ko limona. Pizda Dragon Age Inquisition mislim da je bil večinski GOTY v 2014, ffs :D:D 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

 

A to ti pol mail pošljejo? Ker ob prednaročilu ni blo nikjer nobenga avansa. 

 

Ja 1 uro nazaj sem dobil mail.

 

Navedek

 

Obveščamo vas, da je naročeno blago na voljo po prednaročilu, z datumom izida 19.11.2020 od plačila are.

Pogoj naročila je plačilo are v višini 30% ki ga poravnate na spodnji račun v roku 3 delovnih dni.

 

 

V kolikor se strinjate z dobavnim rokom, vas prosimo za potrditveno sporočilo in nakazilo are.

Ko bo plačilo razvidno na našem računu bomo blago naročili pri dobavitelju.

V kolikor vašega odgovora ne prejmemo v roku 3 dni, se naročilo avtomatsko stornira.

V pričakovanju odgovora.

 

 

 

@Ronin.si

 

Kje si videl številke zaloge ?

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

 

No ja, par tisoč je malo močna, trenutno se gibljejo prodane nekje 650-700 za disc verzijo.

 

Drugače a te cifre okrog količin, ki jih omenjaš, letijo na vse slo retailerje? Kolikor sem malo poklical okrog je videt, da vas ne zalaga vse isti dobavitelj, ali?

 

Počakaj na december. Ja isti je, razen za tiste, ki so del drugih verig (Muller, mimovrste,...). Edino Big Bang ima direktni kontakt.

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 1 uro:

Klical sem, če je s plačilom zagotovljena tui dobava 19. in mi je povedal zaloge ki so še na voljo za 19.

 

Sem jih potem tudi jaz klical preden sem plačal.

 

Pravijo, da 100% na dan izida za tiste ki smo naročili in plačali in da bodo, ko zmanjka garantirane zaloge umaknili oglas.

 

 

Zdej pa čakam da še BB da gor prednaročila :D

 

 

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 minutami:

@bigboss82 vseeno pa se še ne veseli prehitro. Možno da boš čez nekaj časa dobil nov email s ponovno podaljšanim rokom dobave. Ampak vztrajaj. Razen če seveda drugje dobiš prej :) /been there done that

Jaz ne vem al ti mislis resno al zajebavas

 

Valda se ne veselim, lih obrarno. To je znak, da nimajo pojma kaj pocnejo in za kaj se gre

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...