Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Fak a tega faila nismo omenili al sem ga v vsem hypu spregledal?

 

we’re happy to announce PS4 versions of some of our exclusives. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Sackboy A Big Adventure, and Horizon Forbidden West will also launch on PS4. While these three games were designed to take advantage of PS5 and its unique next-gen features like the ultra-high-speed SSD and DualSense controller, PS4 owners will also be able to enjoy these experiences when they launch.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

Fak a tega faila nismo omenili al sem ga v vsem hypu spregledal?

 

we’re happy to announce PS4 versions of some of our exclusives. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Sackboy A Big Adventure, and Horizon Forbidden West will also launch on PS4. While these three games were designed to take advantage of PS5 and its unique next-gen features like the ultra-high-speed SSD and DualSense controller, PS4 owners will also be able to enjoy these experiences when they launch.

Nismo sam ker dotične igre ne zgledajo ko Craig se pač ne sekiramo :devil:

 

Me pa zanima kolk časa bo Jimbo v sedlu ker jih kar poka vsepovprek. 

Povezava do prispevka

Znano je kolko diska bosta požrli igri Demon Souls in Spiderman MM

 

Demon souls: 66 GB minimum

Spiderman MM: 50 GB minimum

Spiderman MM Ultimate: 105 GB minimum

 

Očitno bo šel ves prihranek prostora v bolj kvalitetne assete. Še dobr da imam 350Mb/s optiko ker disk bo prec poln. Itak pa mislim da se bo dalo igre premikat na zunanji disk. Sam da to kopiranje ne bo tako polžje počasno kot v trenutni generaciji...

Povezava do prispevka
kemik reče pred 20 minutami:

Sony: "stevilo prednarocil nas je sezulo, preseglo je vsa pricakovanja" 

 

Pol mnenjalnika: "jaz imam prednaroceno pri 6 razlicnih trgovcih" 

 

 

Nič bat če dobim več ko eno konzolo jo bom z veseljem odstopil tistim ki te sreče nebi imeli. Zaenkrat se pa še nisem odločil a naj plačam še Harveyu al ne... 

 

Ima kdo kako informacijo kaj se dogaja z BigBangom da še nimajo prednaročil?

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Zakaj pa Ultimate več kot 2x prostora zasede? A to je s prvim delom skup al kak?

 

Jep ta verzija ima prvi del z vsemi dlcji vred.

 

 

Evo graf rasti digitalne distribucije na PSN in števila PS+ naročnikov  Korona bo sfukala retail... 

 

75214_45_ps-plus-collection-is-sonys-gol

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...