Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

daaaamn, to pa je žeja :D Fak, da se meni ne bi dalo. Če ne bi imel prednaročila že od junija, se verjetno sploh ne bi matral, pa enkrat po novemu letu pač vzel. Sej, mal mi je hud filing, da bi imel novo konzolo day 1, kar se mi še ni zgodilo. Ampak še vedno ne bom oddajal milijon prednaročil, in nakazoval 1000+ eurov :D I can live without it a few more months. 

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 1 minuto:

daaaamn, to pa je žeja :D Fak, da se meni ne bi dalo. Če ne bi imel prednaročila že od junija, se verjetno sploh ne bi matral, pa enkrat po novemu letu pač vzel. Sej, mal mi je hud filing, da bi imel novo konzolo day 1, kar se mi še ni zgodilo. Ampak še vedno ne bom oddajal milijon prednaročil, in nakazoval 1000+ eurov :D I can live without it a few more months. 


To. Bodi močn. Jaz sem si zastavil nabavo točno 6 mesecev po day-one. Niti dan prej, niti dan kasneje. Razen če prej dobim za šenk, potem itak vzamem :) 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 41 minutami:

@Gatsu je naša legenda, škoda, ker ni on uradni dobavitelj za mn3njalnik, še malo pa bo pri vsakemu retailerju vložil po 400-500 eur, pol pa na day1 bo imel pri sebi več konzol kot Playgame :D

 

Jaz bi kr pri njemu prednaročil :D 

 

 

 

 

Še BigBang čakam pol pa upam da dobim vsaj eno konzolo če jih bo več bom pa zahteval vsaj en sixpack piva  :P  

Povezava do prispevka
gojc reče pred 3 urami:

Playgame vam bo iz Harvey Norman zaloge prodajal :

 

PwFdd3t.png

 

Kak gnoj :sick::rofl:

 

Ne me jebat kaki gnoj je ta tip ej. Sam tole pa upam da mu skenslajo. Če hoče to dejansko s kakim profitom prodat mora itak vzet na firmo in upam da mu več ko enga na firmo ne prodajo drugač so pa nesposobni idioti da niso napisal da je možno kupit sam 1 komad na osebo. 

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 2 minutama:

Jaz sem nakazal denar za PS5 in mi je prodajalec v HN rekell  da dobim 19. 11 tko da safe

 

Jaz sem prednaročilo oddal včeraj ob 14:00 uri, plačilo dobijo pa v ponedeljek. Zdej je pa vprašanje a mi tako kot piše v mailu dejansko držijo prednaročilo 3 dni kolikor so mi dali časa da plačam al so me pa vmes zrinili tisti ki so že plačali...

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

V glavnem Gatsu, ce bos mel viska in ne bom dobil drugje ti dam lagano 50 eur vec sam tako da ves 😂😂

 

Sej če bo imel on, boš imel ti. Mogoče celo kaj viška. 

 

Še vedno računam na plan B, da če naši zatajijo, dobiš ti čez mejo v Unieuro/Meadiaworldu direkt s police.

 

Do takrat pa fitness 5x na teden, da boš uspel zrinit stran ostale, Fall Guys IRL.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 minutami:

 

Sej če bo imel on, boš imel ti. Mogoče celo kaj viška. 

 

Še vedno računam na plan B, da če naši zatajijo, dobiš ti čez mejo v Unieuro/Meadiaworldu direkt s police.

 

Do takrat pa fitness 5x na teden, da boš uspel zrinit stran ostale, Fall Guys IRL.

Ja.. samo ves kaj... pomoje bi blo treba dar se enega pred bigbang in mullee tle v supernovi... mogoce Davida bi lahko angazirali.. ker jaz ne morwm bit na dveh mestih hkrari ko odprejo... in zna bit da bo tudi v BB in Mullerju kaj na zalogi

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...